Czy cos tu nie tak czy on mnie zdradza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy cos tu nie tak czy on mnie zdradza

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 69 ]

Temat: Czy cos tu nie tak czy on mnie zdradza

Witam was kobietki. Jestem tu nowa. Potrzebuje z wami porozmawiac i uzyskac cennych rad jakoe mozecie udIelic mi. Mam problem dotyczacy mojego partnera. Wczoraj weszlam na jego email adres bo prosil bym mu cos wyslala z jego maila. Zobaczylam wiadomosc. Byla to wiadomosc  ze strony gdzoe mozna zarezerowac hotel czy jest nadal zainteresowany hotelem w miescie obok. Weszlam na strone i automatycznie byl zalogowany bo pokiedowalo mnie z jego email adresu. Weszlam w wyszukiwarke jakimi hotelami w jakim miescie byl zainteresowany. Byly Ateny , bo mielismy zamiar jechac wiec jasna rzecza dla mnie ze wyszukiwal tam jotelu dla nas. Ale rowniez bylo w wyszukiwarce ze wczoraj szukal hotelu w miescie obok cheltenham dla dwoch osob. Wiec zapytalam go po co szukal hotelu w cheltenham . Odpowiedzial ze niczego nie szukal i pewnie automatycznie strona wyslala wiadomosc i wyoieral sue.Wzielam jego telefon , weszlam w jego historie wyszukiwania internetu no i prosze zbalazlam ze wchodzil na ta strone i wyszukiwal tam hotelu wlasnie w tym miescie. Zapytalam dlaczego klamie skoro ta strona wydnieje w jego wyszukiwarce i ze bylo to rano. Zaczal sie awabturowac wypierac ze nie wchodzil tam ze sama cos wcisnelam. Byl bardzo nerwowy. Przeciez to tam bylo jak byk. Dla pewnosci chcialam cos sprawdzic. Gdy bylam na stronie zrobilam wyszukiwanoe hotelu w naszym moescie i dZis ze strony przyszla wiadomosc z ofertami hoteli w moim miescie. Czyli na 100  wchodzil i szukal hotelu w miescie o ktorym pisalam.Co sadzicie o tym bo mnie sie wydaje ze nie szukal bez powodu i mam podejrzenie ze moze szukal by sprowadzic do hotelu jakas panne lub  Nie rozmawiam z nim czuje hmmm wstret i intuicja podpowiada mi ze mnie oszukuje i wczoraj klamal.

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy cos tu nie tak czy on mnie zdradza

Zapomnialam dodac. Jak sie klocilismy o to, powiedzial mi ze jak bede go oskarzac to naprawde to zrobi i wtedy nie bede go juz bez podstawnie oskarzala. Czyzby szukal usprawiedliwenia na cos co zrobil czy moze co mial zamiar zrobic ?

3

Jeżeli nie istnieje taka możliwość, że szukał tego hotelu dla Was, to tak, najprawdopodobniej Twoje obawy są słuszne. Zwłaszcza że jak mówisz, zdenerwował się.

"To jest moje zdanie i ja je podzielam" ;-)
Reklama

Rownie do rze mogl sie zfenerwowac gdyby fajtycznie nigdzie nie wchodzil i bez podstaw wymyslilabym sobie to, ale na litisc weszlam w historie przegladarki i jak byk bylo wszystko na jakie strony wchodzil i gdzie hotelu szukal. No to chyba mam sie czegk obawiac. Teraz to pewnie ostrozny bedzie . Nie wiem co dalej czynic. To mnie zniszczy od srodka. Caly dzien o thm mysle. Rozmyslam za i przeciw i chyba jestem baedziej za tym ze on klamie mnie . Co mam zrobic. Nie wiem

5

Czy Ty często podejrzewasz swojego partnera i sprawdzasz? Czy to była jednorazowa sytuacja? Jeśli często to nie ma co się Mu dziwić że się zdenerwował. Zareagował tak bo poraz kolejny jest kontrolowany i może faktycznie bezpodstawnie oskarżany. Ale jeśli była to jakaś jednorazowa sytuacja albo jedna z niewielu a się zdenerwował, to też nie musi to oznaczać że robił zaraz coś złego. Może na tej stronie po prostu wyświetlała się taka reklama np. "hotel dla dwojga" i niechcący kliknął. Albo z ciekawości po prostu zobaczył jaką mają ofertę i nawet nie pamięta co i jak. No chyba że Twój partner dawał Tobie już wcześniej nie raz powody żeby Mu nie ufać?

Reklama

Dawal nie raz powody by mu nie ufac. Moja czujbosc usypia ale sa momenty wlasnie takie jak wczoraj. Nue mogl niechcacy kliknac bo po wejsciu na ta strone dostal email czy jest nadal zainteresowany hotelem w danym miejscu ...czyli najpierw wszedl na strone szukac hotelu a potem dostal emal.  dlaczego wypieral sie ze nie wchodzil jak jego historia przegkadarki pokazala ze wchodzil z rana i szukal hotelu w danym muescie ... samo sie nie wcisnelo napewno. Nie sadze. Ha wczoraj dla sprawdzenia weszlam na ta strone gdzie jest zalogowany i wpisalam nasza miejscowpsc hoteli i ofert i przyszedl email czy jestem nadal zaintetesowana hotelem w naszym miescie. Czyli musial szukac

7

Ale przecież mówiłaś, że szukaliście hotelu

[tu był nieregulaminowy link]

2 miesiace temu szukalismy do Aten i rowniez dostawal oferty hoteli z tej strony ale do aten. Do miasta obok hotelu nie szukalismy najwyraxniej on szukal sam

9

tak, to możliwe, że ... chciał Ciebie zaprosić na weekend ....
Skoro masz dostęp do jego telefonu, komputera ... sadzę, że byłby ostrożniejszy gdyby zdradzał. Mogę się jednak mylić

Gdyby chcial zaprosic mnie na weekend nie wypieralby sie ze wchodzil na strone i szukal hotelu w tym miescie tylko powiedzialby prawde. Po za tym raczej taki weekend noe wchodzi w gre. Mamy dzieci wiec jak juz to oboje planujemy wyjazdy weekendowe.

11 Ostatnio edytowany przez ZlaKobieta33))))) (2016-11-16 19:14:27)

Natalia Ciupa ale ja tu czegos nie rozumiem on szukal tego hotelu w Atenach i tez w innym miescie w Grecji , tak ????

Bo jesl tak jest to moze nie koniecznie chcial do tych Aten tylko gdzies indziej , niewiem jak dla mnie to chyba troche przesadzasz.

Moglabys sie zdenerwowac gdyby szukal hotelu w miescie w ktorym mieszkacie albo w miescie obok a tkto ja tu wogole nie widze problemu

GG 11140055

W Atenach szukal hotelu 2 miesiace temu gdzie razem w sumie szukalismy. Wiec temat zamniety razem planowalismy .... wczoraj szukal hotelu w miescie obok nas .... wiec po co?? Skoro wypieral sie ze nie szukal. Gdyby nie szukal historia przegladarki by tego nie pojazala bo nie bylo by tego. Czego tu nie rozumiec ???

13

Skoro już wcześniej dawał Tobie powody do podejrzeń, to na Twoim miejscu zanim o cokolwiek bym Go spytała, to bym Go przez jakiś czas poobserwowała, żeby faktycznie zebrać na to dowody. Celowo stworzyłabym pozory takiej sytuacji, żeby myślał że temat jest zamknięty (że Mu uwierzyłaś). Trochę za szybko się przyznałaś, że Go sprawdziłaś. Mogłaś troszkę poczekać jak sytuacja się rozwinie i zobaczyć jak daleko się posunie skoro jak twierdzisz, nie jest godny zaufania. A jeśli tak faktycznie jest...że nie jest wobec Ciebie uczciwy, to na Twoim miejscu bym się zastanowiła poważnie...do czego jest Tobie potrzebny taki facet? Żeby Go ciągle pilnować?

natalia.ciupa20162016 napisał/a:

W Atenach szukal hotelu 2 miesiace temu gdzie razem w sumie szukalismy. Wiec temat zamniety razem planowalismy .... wczoraj szukal hotelu w miescie obok nas .... wiec po co?? Skoro wypieral sie ze nie szukal. Gdyby nie szukal historia przegladarki by tego nie pojazala bo nie bylo by tego. Czego tu nie rozumiec ???

Po pierwsze zluzuj troche to chcialam wiedziec.

Po drugie masz powod do zmartwienia , nie pozostaje ci nic tylko obserwowac.........narazie

GG 11140055

Jestem wyluzowana :-) poprostu tlumaczylam to caly czas . No ale ok . Juz teraz rozuniesz o co mi chodzi.            Ps wygadalam sie bo zapytalam wprost po co szukal hoteli w tym miescie. Moze mu w czyms teraz przeszkodzilam. Nie wiem tego.  Moze zle zrobilam powinnam byla siedziec cicho i obserwowac sytuacje czy cos dalej sie rozwinie. Ale emocje wziely gore i niepotrzebnie. Nie rozmawiamy ze soba. Nawet nie chce z nim rozmawiac , chyba cos peklo we mnie :-( musze ochlonac.

16

netkobietka83 napisał/a:

Skoro już wcześniej dawał Tobie powody do podejrzeń, to na Twoim miejscu zanim o cokolwiek bym Go spytała, to bym Go przez jakiś czas poobserwowała, żeby faktycznie zebrać na to dowody. Celowo stworzyłabym pozory takiej sytuacji, żeby myślał że temat jest zamknięty (że Mu uwierzyłaś). Trochę za szybko się przyznałaś, że Go sprawdziłaś. Mogłaś troszkę poczekać jak sytuacja się rozwinie i zobaczyć jak daleko się posunie skoro jak twierdzisz, nie jest godny zaufania. A jeśli tak faktycznie jest...że nie jest wobec Ciebie uczciwy, to na Twoim miejscu bym się zastanowiła poważnie...do czego jest Tobie potrzebny taki facet? Żeby Go ciągle pilnować?

Dokładnie, popełniłaś błąd, jaki popełnia większość kobiet którym wpada w ręce przypadkowa podejrzana informacja, od razu zarzuciłaś go pytaniami i pretensjami.
Jego nerwowa reakcja świadczy jednak o tym, że nie ma czystego sumienia, no nie oszukujmy się, fakty mówią jasno, szukał pokoju dla dwóch osób prawdopodobnie na najbliższy weekend.
Gdyby chciał zrobić Ci niespodziankę, wspomniałby coś o tym (może bez szczegółów), chociażby ze względu na dzieci. Gdyby miał to być wyjazd służbowy, powiedziałby Ci o tym wcześniej.
Trzeba było poczekać do piątku, gdyby zakomunikował Ci, że ma jakiś ważny wyjazd, lub spotkanie, wtedy mogłabyś go przycisnąć.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, on szukał tez hotelu w Waszej miejscowości?
Natalia, myślę, że przeczucia, niestety nie mylą Cię, Twój mąż, albo już konsumuje, ewentualnie dopiero chciał to zrobić z kimś z Waszej miejscowości, do takich planów potrzeba dwojga.
Fakt, że dopuścił Cię do komputera oraz jego nerwowa reakcja,może świadczyć o tym, że jest roztargniony, albo naiwny lub dopiero początkujący. Mógł się też nie spodziewać, że akurat w tym momencie, gdy będziesz przy komputerze, przyjdzie odpowiedź z hotelu.

17

Wez kup winko, zrob jakas kolacyjke, rozluznij atmosfere i porozmawiajcie.Powiedz mu spokojnie, czego sie obawiasz.
Ze Cie zdradza, albo ze ma zamiar zdradzic.Ze chcesz mu ufac, ale ten meil Cie zaniepokoil.Niech powie prawde, albo niech Cie uspokoi.Powiedz, ze nie bedziesz go kontrolowala, sprawdzala, bo to tylko by zniszczyla zwiazek.
Bez krzykow, awantur.Ma byc spokojna rozmowa.
Sa rozne opcje -
-przyzna sie
-nie przyzna sie, ale cos jest na rzeczy,i wycofa sie z tego ukladu
-nie przyzna sie i bedzie na przyszlosc ostrozniejszy
- nie przyzna sie, bo jest niewinny
  A tak na marginesie.Czy miedzy Wami jest ok ?
Tak czy owak nie radzilabym Ci sprawdzac, kontrolowac.To Cie zniszczy.Bo co to za zwiazek bez zaufania ?

18

Mleko się wylało. Pozostaje obserwować i zbierać dowody. Fakt teraz będzie ostrożniejszy ale jak możesz to po kilku dniach udawaj,że jest OK czyli rozeszło się po kościach. Wtedy zobaczysz.

19

verdad napisał/a:

Wez kup winko, zrob jakas kolacyjke, rozluznij atmosfere i porozmawiajcie.Powiedz mu spokojnie, czego sie obawiasz.
Ze Cie zdradza, albo ze ma zamiar zdradzic.Ze chcesz mu ufac, ale ten meil Cie zaniepokoil.Niech powie prawde, albo niech Cie uspokoi.Powiedz, ze nie bedziesz go kontrolowala, sprawdzala, bo to tylko by zniszczyla zwiazek.
Bez krzykow, awantur.Ma byc spokojna rozmowa.
Sa rozne opcje -
-przyzna sie
-nie przyzna sie, ale cos jest na rzeczy,i wycofa sie z tego ukladu
-nie przyzna sie i bedzie na przyszlosc ostrozniejszy
- nie przyzna sie, bo jest niewinny
  A tak na marginesie.Czy miedzy Wami jest ok ?
Tak czy owak nie radzilabym Ci sprawdzac, kontrolowac.To Cie zniszczy.Bo co to za zwiazek bez zaufania ?

Nie przyzna się, za żadne skarby, przecież już go pytała, jego reakcja mówiła sama za siebie.
Żadne winko tutaj nie pomoże, więc albo Natalia zamiecie sprawę pod dywan dla świętego spokoju oszukując sama siebie, albo odpuści i będzie udawała, że uwierzyła, jednocześnie będzie węszyć, ewentualnie postawi go pod ścianą i spyta wprost; kto to jest i od jak dawna, żądając szczerej odpowiedzi, bo w przeciwnym razie sama się dowie prędzej, czy później, a wtedy nie będzie już o czym rozmawiać.
Niestety, niewiele osób w podobnych okolicznościach decyduje się na stanowczą reakcję, zwłaszcza kobiety z dziećmi, w tym wypadku z trojgiem dzieci.
Zgadzam się, że warto zastanowić się nad jakością małżeństwa.

20

josz napisał/a:

Żadne winko tutaj nie pomoże,.

Piszac o winku  nie mialam na mysli jakiejs romantycznej kolacji, ale cos na odwage dla meza.Jesli jest winny, to moze bedzie sie mniej kontrolowal i powie prawde ? Moze zamiast winka wodka ogorek i sledz ? Mowi sie, ze pijacy i dzieci mowia prawde ? Hhahaha
Jestem przeciwnczka  sprawdzania, kontrolowania.Co to za zwiazek ? Oparty na kontrolowaniu, szpiegowaniu ? Ciagla niepewnosc ? Obwachiwanie, czy nie czuc damskich perfum ? Ogladanie kolnierzykow od koszuli w poszukiwaniu sladow szminki ?
Tak bym miala to robic, to bym od razu odeszla.
Rozmowa, pozniej kredyt zaufania.Tak ja to widze.
Ale Ty piszesz, ze on juz cos mial na sumieniu...Wydus z niego prawde, a pozniej podejmij decyzje co do Waszej przyszlosci.Spokojnie, bez krzykow i awantur.

Dziekuje wam za odpowiedzi. Milo ze jest ktos z kim moge porozmawiac. Jak narazie sprawy nie poruszalam. Wiem ze i tak sie nie przyznalby. Znam go . Postawilam na to ze mu uwierzylam. Ponoc. Bede obserwowac jakis czas. Wiem ze sprawdzanie to nie najlepszy pomysl , ale jestem zmuszona jezeli chce cos wyweszyc. Zyc i udawac cale zycie ze wszystko ok tez jest niedobre majac klapki na oczach. Czas pokaze i zycie zweryfikuje. Zyje jak codzien. Staram sie nie myslec o tym.  Mysle ze co ma byc to bedzie... W naszym zwiazku relacje mamy dobre , ktos wyzej pytal. Czasem sie klicimy ale to jak w zwiazkach bywa nikt idealny nie jest. Ale potrafimy sie godzic. Lubimy swoje towarzystwo. Staramy sie urozmaicac zycie bg nudno  nie bylo. Mam nadzieje ze moje obawy sa zludne...

22

Wiem ze i tak sie nie przyznalby. Znam go . Postawilam na to ze mu uwierzylam..

podsumowujac...

znasz tego człowieka ns tyle, zeby wiedziec, ze na 100% by Cie okłamał smile
ale postanowias mu wierzyć smile

nie no, dla mnie brzmi całkiem logicznie big_smile

Postawilam na to ze mu uwierzylam. Ponoc. Moj mezczyzna ma myslec ze mu uwierzylam. Moze zle to ujelam. Bo nie wierze i mam swoje zdanie na ten temat. Ale on wiedziec tego ze mu nie wierze nie musi .

Czy teraz brzmi logicznie??

25

Kontrolować cały czas nie trzeba ale rękę na pulsie należy trzymać...

Witam. No wiec. Reke na pulsie zachowalam. Dzis spojrzalam w telefon mojego faceta. Weszlam w google mapy trasy ktore pokonywal w przeciagu tygodnia. Mowil ze jezdzi do pracy na osiedle Matson w naszym miescie. Ponoc pracowal tam prawie tydzien. Znalazlam adres pod ktorym pracowal. Zgadza sie Matson osiedle w poniedzialek byl na wycenie tam ale co mnie dziwi ze nie wyslal wycen mailem i nie zrobil planu pracy a zaczal tam juz we wtorek.. jego google mapy pokazaly mi hotel i nazwe  na osiedlu na ktorym ponoc pracowal tylko pod innym adresem niz znalazlam od klienta w smsie  ze tam spedzal cale dnie od wtorku do czwartku w godzinach swojej pracy. W ten czas mielismy male spiecie i co wieczor spal na sofie nie ze mna... jak sprawdzalam mu telefon spal chcialam to zrobic dyskretnie by nie domyslil sie. Ale cholerka akurat wstal jak szperalam. Powiedzialam ze moj tel sie rozladowal a potrzebowalam sprawdzic cos na stronie. Wkurzyl sie ze szperam mu w telefonie i powiedzial ze on chce swojej prywatnosci i ze zrobi haslo w telefonie. Zapytal czy cos ciekawe znalazlam. Odpowiedzialam ze nie znalazlam nic... i mowie mu jakiej prywatnosci oczekujesz skoro jestesmy razem i ja nie mam nix do ukrycia przed toba i ze noe zrobiloby mi roznicy ani nie zdenerwowalo by mnie gdyby on w moim telefonie szperal. Uwierzcie ze ja nie wiem o co chodzi w tym wszystkim. Wyszukiwane hotele najpierq a teraz w google mapach nawigacji ze od wtorku do czwartku przesiadywal w hotelu nie pod adresem na ktorym mial pracowac. Zapytalam dzis czy jutro jedzie tam do pracy powiedzial ze nie , ze w inne miejsce jedzie a tam wysyla swoi h pracownikow. Nie wiem co myslec o tym wszystkim byl jakis zmieszany jak zapytalam

27

Wkurzyl sie ze szperam mu w telefonie i powiedzial ze on chce swojej prywatnosci i ze zrobi haslo w telefonie...

...Zapytalam dzis czy jutro jedzie tam do pracy powiedzial ze nie , ze w inne miejsce jedzie a tam wysyla swoi h pracownikow. Nie wiem co myslec o tym wszystkim byl jakis zmieszany jak zapytalam

Natalia, pytając go, czy jedzie TAM do pracy, zdradziłaś się z tym, że przeglądałaś trasy na których się przemieszcza. Długo jeszcze możesz tak błądzić po omacku, a on jak widać robi co chce. Boisz się spytać go wprost, w jakim celu rezerwował miejsce w hotelu w tamtym mieście, bo przecież jest to fakt, co robił w tym hotelu w Waszej miejscowości? 
Przecież on wie, że Ty wiesz, że się domyślasz.
Może spróbuj zdobyć billingi jego połączeń.
Jeżeli w tych okolicznościach on zablokuje telefon hasłem, to będziesz miała jasny dowód na to, że ma co ukrywać. Mało tego, w obliczu jego niedomówień i tego, co do tej pory odkryłaś, takie stawianie sprawy i domaganie się prywatności, jest bezczelnością z jego strony, okazaniem Ci lekceważenia i braku szacunku.
Powiedz mu, że jak chce prywatności, to niech pakuje walizki, ofiarujesz mu prywatność z wolnością w komplecie.

W tamtym miescie patrzyl na oferty ale nie rezerwowal. Zas teraz w naszym miescie nawigacja w historii pokazala ze przebywal w hotelu nawet nazwa hotelu w nawigacji podana. Sprawdzalan w google i fajtycznie wszystko sie zgadza. Trasa od domu klienta u ktorego ponoc pracowal samochodem wynosi od hotelu do kluenta okolo 6 min wiec nie sadze by nawigacja pomylila sie . W google maps jest wszystko elegancko podane od ktorej godziny do ktorej byl i gdzie. Jeszcze jedna sprawa. We wtorek mial odebrac corke ze szkoly o 16 10. Telefonowal do mnie o 16 16 ze spozni sie do szkoly bo sa korki wypadek byl i ze juz tak stoi z pol godziny bo wczesniej z pracy wynechal. A nawigacja pokazala ze byl w tym hotelu do 16 03 i dopiero wyjechal . Wuec dlaczego klamal ze wczesniej skonczyl i ze stoi w korku i spozni sie po corke skoro wyjechal dopiero po 16. Cos mi tu nie gra. Nie powiedzialam mu nic bo chce obserwowac go co dalej nie zdradze sie . A zapytalam czy jutro tam pracuje tez dopierp ciut pozniej wiec nawet nie skojarzyl faktow. Co do bilingow zrobilam zdjecia polaczen i w ogole zdj nawigacji jego by na  spokojnie sobie wszystko zobaczyc. Dziwi mnie ze w ten dzien spoznienia po core ostatni raz dzwonil do mnie o kolo 11.pozniej juz nie telefonowal. Od 11 30 do 16 03 nawigacja pokazala ze byl w hotelu. Dopiero 13 min po tym jak wyjechal zadzwonil a moze kogos odwozil i temu spoznil sie po dziecko ?? Nie wiem juz vo myslec i robic.

Niestety nie mam jak zdobyc bilingow w Uk chyba sie nie da.  Moje bilingi riwniez nie przychodza wiec nie wiem czy jest mozliwosc taka. Sprawdzalam konto jego za co pkacone bylo w ostatnim tygodniu i nic nie znakazlam podejrzanego . Ale w sumie za hotel nozna zaplacic gotowka. Nie mogw przez to wszystko usnac bo mysle o tym i probuje ulozyc to w jedna calosc

30

Witam
uważam że działasz zbyt szybko, musisz uśpić jego czujność. W domu nie może być kłótni, działaj powoli.

Dark38 staram sie . Staram sie z calych sil udawac ze jest wszystko ok chodz to cholernie trudne. Dzis w nocy spac nie moglam przez to wszystko  chcialabym zeby to byl jakis zbieg okolicznosci. Nie wiem co moge jeszcze zrobic jak sprawdzic jak dzialac. Nie zaczne rozmowy z nim przeciez. Moze nawigacja zwariowala i pokazala inny adres ... nie wiem. 3 dni w hotelu z kochanka musialyby go sporo kosztowac. Ale jak ... skoro przychodzil do domu hakby wrocil z pracy. Zakurzony , brudny od farby w ciuchach roboczych. Gdyby mial kochanke to przeciez bdalby o siebie bardziej , ubieral ladnie ... a to wszystko tak zwyczajnie bylo. Brz podejrzen. Moze stwarza pozory albo poprostu szukam czegos czego nie ma. Zgupialam juz teraz

32

Staraj się o tym nie myśleć, obecnie to go spłoszyłaś i jest ostrożny. Skoro go podejrzewasz  to coś kiedyś wywiną, jak najbardziej rozumiem twoje zaniepokojenie skoro się zdenerwował w temacie rezerwacji hotelu.

Nie wiem czy bycie ostroznym jest posiadac nawigacje google maps gdzie pokazane sa jego trasy. Moze poprostu nie wie ze instnieje historia google maps. Bo to nie jest bycie ostroznym. Ale tylko na tej podstawie nie moge argumentowac jego zdradzie jesli owa istnieje. Pozostalo mi obserwowac i nie wpadac w paranoje. Ciezko bedzie ale postaram sie byc dyskretna. Bo czuje ze cos jest na rzeczy. Intuicja mowi mi to no i sa jakies tam poszlaki

34

Na pewno nie możesz myśleć że to zbiegi okoliczności. To że wraca z pracy w ubraniu roboczym  o niczym nie świadczy może ma w aucie drugi komplet ubrań. Zwracaj uwagę czy tel. ma zawsze przy sobie, czy często go sprawdza, czy wieczorami wychodzi z tel. na krótki spacer. Może pojawiły się jakieś małe   anomalia w jego zachowaniu.

Raczej na spacer z telefonem nie wychodzi. Duzo pracuje. Ale telefon ma praktycznie zawsze przy sobie. Nie zostawia go jak juz to zadko. Ale zawsze tak robil w sumie. Jak rozmawia z klientami to wychodzi to innego pokoju ale to  ie nowosc zadna bo rowniez zawsze tak bylo. Zmian w zachowaniu raczej nie zauwazylam ani  niczego podejrzanego . Jedynie sytuacje ktore opisalam wyzej. A co do telefonu czesto sprawdza go. Ma biznes otrzymuje sporo maili i telefonow od klientow. Sluzbowego telefonu nie posiada. Drugiego chyba tez nie .

36

Od 11 30 do 16 03 nawigacja pokazala ze byl w hotelu. Dopiero 13 min po tym jak wyjechal zadzwonil a moze kogos odwozil i temu spoznil sie po dziecko ?? Nie wiem juz vo myslec i robic.

Jeżeli, jak piszesz, on ma swój biznes (budowa, remonty?), to jeśli znika z pracy na ponad 4,5 godziny, to albo ma bardzo zaufanych pracowników, albo bardzo ryzykuje, nie tylko utratą rodziny...chyba, że "pracował" w tym hotelu? Tylko w jakim celu przeglądał oferty hoteli w okolicy?
Nie zazdroszczę Ci tej sytuacji, macie troje dzieci, a on w dość podejrzany sposób korzysta ze swojej prywatności.
Natalia, czy Ty pracujesz?

Nie wiem w jakim celu szukal hotelu bawet sie nie przyznal i robil ze mnie wariatke gdzie widzialam na wlasne oczy w historii przegladania internetu. Jak mu pokazalam powuedzial ze pewnie ja sama tam weszlam . Jasne rano kiedy byl w pracy i telefon mial ze soba. Mamy dwojke dzieci. Ja nie pracuje najmlodsza ma 2 latka. Ale po nowym roku planuje zaczac prace. Wiem ze to nieciekawie wyglada , ale moze moje domysly sa omylne

Zapomnialam napisac ze nie pracowal w tym hotelu. Gdyby tam pracowal wiedziala bym o tym.

Posty [ 1 do 38 z 69 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy cos tu nie tak czy on mnie zdradza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018