Potrzebuję pilnie pomocy finansowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję pilnie pomocy finansowej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Potrzebuję pilnie pomocy finansowej

Witam chciałbym prosić o jakąkolwiek pomoc,ponieważ znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.Moja rodzina składa się z 3 osób,ja moja żona i 16-letni syn.Nie pracuję,ponieważ niedawno przeszedłem 2 zawały,gdzie z tego powodu przebywałem w szpitalu.Dostałem je przez mojego pracodawcę,który jest oszustem.Pracowałem dla niego a on i tak traktował mnie gorzej od psa,wykonywałem za niego wszystkie obowiązki a on i tak tego nie doceniał wręcz przeciwnie zawsze był niezadowolony.Kiedy źle się czułem to on twierdził,że symuluję bo nie chce mi się pracować.Nie wypłacał mi żadnych wypłat tylko dawał śmieszne grosze,za które nie dało się wyżyć.Dopóki pracowała moja żona to jakoś żyliśmy ale teraz ona nie pracuje,ponieważ doznała kontuzji nogi,która uniemożliwia jej podjęcie pracy.Natomiast ja nie dostałem chorobowego,które prawnie mi się należy.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc,ponieważ nie wiem co mam zrobić w tak trudnej sytuacji.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję pilnie pomocy finansowej

Dlaczego nie dostałeś chorobowego ?
Wypłata zasiłku chorobowego, to działka Zusu ... czy pytałeś dlaczego go nie otrzymujesz ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

3

Odp: Potrzebuję pilnie pomocy finansowej

Co to za kontuzja żony? Powinna dostawać świadczenie z zakładu pracy.
Jak długo pracowałeś u tego gościa? Zgłaszałeś to Inspekcji Pracy?
Gdzie uczy się syn? I skąd jesteście?

Picie wódki to jest wprowadzenie elementu baśniowego do rzeczywistości.
J.Himilsbach
Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję pilnie pomocy finansowej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016