Jak zajść w ciaze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak zajść w ciaze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak zajść w ciaze

Uprawiam sex z moim mezem co drugi dzień i nie mogę zajść w ciaze a bardzo pragnę tego i po zakończeniu trochę spermy mi wypływa z pochwy poradzcie  mi co mam robić.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jak zajść w ciaze

Stań od razu po stosunku na głowie, żeby nie wypływało...

A poważnie - to wypadałoby o takie rzeczy pytać lekarza, a nie na forum.

3

Odp: Jak zajść w ciaze
marlenalewinska86 napisał/a:

Uprawiam sex z moim mezem co drugi dzień i nie mogę zajść w ciaze a bardzo pragnę tego i po zakończeniu trochę spermy mi wypływa z pochwy poradzcie  mi co mam robić.

Po pierwsze to zaznajomić się z cyklem menstruacyjnym, dowiedzieć się kiedy masz dni płodne i szczególnie w te dni i sąsiednie seks uprawiać, codziennie, kilka razy dziennie.
Po drugie gdyby przez kilka kolejnych miesięcy nie udało się zajść w ciążę to iść do lekarza oboje. Mąż na badanie nasienia, Ty na badania hormonalne i inne ewentualnie.
Zakładam, że jako osoba współżyjąca byłaś już u ginekologa, nie masz żadnych "widocznych" problemów zdrowotnych, regularnie miesiączkujesz, nie masz problemów z jajnikami itp.
Bo jeśli jakiś problem jest to jak najszybciej do lekarza.

4

Odp: Jak zajść w ciaze
Kleoma napisał/a:

Po pierwsze to zaznajomić się z cyklem menstruacyjnym, dowiedzieć się kiedy masz dni płodne i szczególnie w te dni i sąsiednie seks uprawiać, codziennie, kilka razy dziennie.

popieram!!! smile żeby zajść w ciążę nie wystarczy kochać się co dwa dni i to w dodatku tylko raz dziennie. Trzeba próbować o różnych porach i kilka razy w ciągu dnia jeśli macie taką możliwość. Do tego możesz zacząć zażywać kwas foliowy (do kupienia w każdej aptece za parę złotych), zmienić sposób odżywiania. Jeśli i to za jakiś czas nie przyniesie rezultatu, musicie z mężem zgłosić się do lekarza i porobić niezbędne badania.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak zajść w ciaze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024