Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę

Witam!
Jestem samotną matką, w dodatku niepełnosprawną (po wypadku), mąż mnie porzucił, gdy synek miał ok 1,5 roku, syn nie zna swojego taty, nie mamy z nim żadnego kontaktu. Syn urodził się jako wcześniak i w chwili obecnej również ma orzeczenie o niepełnosprawności. Jest mi ciężko, robię wszystko by synkowi niczego nie brakowało, by miał godne warunki do życia. W chwili obecnej jestem na zasiłku dla bezrobotnych, mam alimenty i inne dodatki w związku z tym jestem "bogata" by otrzymać jakąkolwiek pomoc, w Gopsie liczą tylko dochody, nie biorą pod uwagę wydatków tego że muszę jeździć do lekarzy, kupować leki, opłacać rachunki,kupić kosztowny opał na zimę itp. niczego nie biorą pod uwagę, niestety jestem jedną z tych "bogatych" jak większość ludzi, którzy żyją od 10 do 10, daję radę, bo muszę, gdy dostanę 500 plus kupuję leki, a rodziny "biedne" z szóstką dzieci kupują trampoliny i baseny, bo Oni są "biedni" należy im się węgiel na zimę, zapomoga co miesiąc, paczki z żywnością, zapis do szlachetnej paczki itp. Nie zazdroszczę, nie żałuję, ale często ubolewam nad swoim losem, bo mi nikt nie pomaga dlatego, że pracowałam, że wypracowałam zasiłek, dlatego, że mimo niepełnosprawności staram się coś robić, a nie tylko żyć na łasce Państwa, czasami łatwiej by było znaleźć jakiegoś "partnera" narobić sobie dzieci i nic nie robić i liczyć dadzą bo muszą, bo się należy, ale to nie mój charakter...no, ale czasami nie mam chwile zwątpienia, smutku, bo jestem sama, nawet nie mam z kim porozmawiać i poczuć, że nie jestem sama, jestem chwilami bezbronna....nawet nie chodzi o mnie, a o syna, a czasami cokolwiek byłoby jak dotyk Anioła i radość dla duszy, no ale widać taki mój los, całe życie miałam pod górkę, może i dobrze, wychowuję syna skromnie, ale przynajmniej w miłości, synek wie, ze są rzeczy ważne i ważniejsze, często mam dylemat co kupić, na co starczy, ale jakoś daję radę. Nie piszę tu  by prosić o pieniądze itp., bo przecież większość ludzi jest w takiej sytuacji co ja. Jednakże mam prośbę, może ktoś ma synka i nie wie co robić z ubrankami po nim, mój synek ma 7 lat, ale jest większy jak na swój wiek, nosi ubranka 140 cm, a buciki 35 jeżeli ktoś zechciałby oddać używane ciuszki po swoim dziecku mi, byłabym bardzo wdzięczna, mogłabym oczywiście opłacić koszty wysyłki paczki, nie jestem oszustką, może ktoś zechciałby pomóc. Z góry dziękuję. A Tym co chcą mnie krytykować, proszę odpuście, bo kiedyś może i Was spotkać podobny los...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę

Witaj autorko , mysle ,ze moglabym Ci pomoc ,pytanie  skad jestes , moze jak chcesz to napisz do mnie na priv. Podrowienia

wolnosc to stan ducha
i mury wiezienne burzyl moj spiew......

3

Odp: Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę

Witam!
Dziękuję za chęć pomocy, każda najmniejsza pomoc dla mnie jest na wagę złota, dlatego też z góry dziękuję. Wysłałam wiadomość na priv, mam nadzieję, że doszła. Jestem z woj. warmińsko-mazurskiego. Z niewielkiej wsi.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Przyjmę ubranka dla chłopca, jakikolwiek dar serca, paczkę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016