ogień ku pokrzepieniu serca :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ogień ku pokrzepieniu serca :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: ogień ku pokrzepieniu serca :)

hej,

jakiś czas temu przedstawiłem boleści związane z wieloletnią, nawracającą (falami) tęsknotą za moją pierwszą dziewczyną. Wybaczcie, że nie napiszę w tamtym wątku, ale po pierwsze - jest już nieaktualny, po drugie - nie chcę więcej odświeżać starych żali.

Od napisania tamtego tematu minęło trochę czasu i nastąpiły długo oczekiwane zmiany smile

Tego lata postawiono mi z pozoru niewinną diagonozę - skrajny niedobór witaminy D w organiźmie. Kiedy zacząłem brać kropelki, stopniowo zaczęły odpuszczać trapiące mnie wyczerpanie, brak siły i... tęsknota. Od jakiegoś czasu po prostu mi to odpuściło. Cały ten sentyment, żal, ból odbytu - zniknęły... smile

Bez żalu przejrzałem po raz ostatni stare zdjęcia, pamiątki i stwierdziłem, że dusząca mnie zmora dała sobie wreszcie siana. I że należy jej się stos.

Nie wiem, ile % zasługi ma ta mała, zabawna kuracja - a ile wyrzucenie tego z siebie i dyskusje tutaj, na forum - ale przyznam, że zadziałało, i wreszcie - po 5 latach - zrobiłem coś, co powinienem zrobić wieki temu. Zebrałem zdjęcia, zgrałem cyfrowe na płytkę, wyciągnąłem z szuflad jakieś karteczki, pamiąteczki - i dziś rano zjarałem to u kolegi na działce. Aż by się chciało powiedzieć: płoń, święty ogniu wink) Miałem ochotę odtańczyć wokól stosu liści i pozwiązkowych śmieci taniec ducha wzorem Pajutów wink

Dziękuję wam za wsparcie i jego brak, za różne spojrzenia na problem - z pewnością jest w tym jakaś wasza zasługa smile Grunt, że wreszcie mogę zacząć życie wolne od jej cienia. Zabawne, ile spustoszenia może zrobić jedna, śmieszna cizia i kupa niespełnionych marzeń.

Cierpiącym po rozstaniu doradzam sprawdzić sobie poziom witaminy D wink Może i wam takie małe voodoo pomoże?

W każdym razie - I'm moving on. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ogień ku pokrzepieniu serca :)

Good for you! smile

3 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-11-10 13:59:54)

Odp: ogień ku pokrzepieniu serca :)

Witamina D "w kropelkach" poprawia samopoczucie, podtrzymując na okres jesienno-zimowy "obowiązek" leniwego Słońca w tym okresie. smile
Walt, po prostu dojrzałeś do zamknięcia tego bolesnego etapu swojego życia. Suplementy potrzebne do tego nie są. smile
Na całe szczęście, bo znów zrobiłby się run do aptek. smile

4

Odp: ogień ku pokrzepieniu serca :)

na niedobór dają kropelki na receptę wink

No, ale pewnie racja, aczkolwiek uważam, że lepsza kondycja umysłowa z pewnością pomogła uporać się z "bólem dupy".

szkoda zmarnowanych lat tylko smile

5

Odp: ogień ku pokrzepieniu serca :)

Haha, wspaniała reklama witaminy D. Obstawiam, że to zbieg okoliczności, ale tak czy inaczej cieszę się dla Ciebie. Pięć lat... Boszzz, życia szkoda. :-) Ale jesteś mądrzejszy o doświadczenie i zapewne już nigdy od nikogo się tak nie uzależnisz. Wszystkiego dobrego!

6

Odp: ogień ku pokrzepieniu serca :)

Po prostu, dla siebie potrzebowałeś 5 lat na całkowite zapomnienie smile.
Inni mniej, jeszcze inni więcej smile.
Powodzenia i ciesz się swoją odzyskaną wolnością smile.
Teraz przyjdą zmiany.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ogień ku pokrzepieniu serca :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024