związek w pracy? co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek w pracy? co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: związek w pracy? co sądzicie?

Pół roku temu rozpoczęłam pracę w nowym miejscu. Poznałam bardzo sympatycznego kolegę. Jest ode mnie 5 lat starszy. Nie okazuję tego, ale podkochuję się w nim od samego początku. Nie widujemy się codziennie ponieważ bywa w firmie raz w tygodniu. Wymieniamy ze sobą kilka zdań, co słychać i takie tam.. Kiedyś przypadkiem spotkaliśmy się na przejażdżce rowerowej, spędziliśmy bardzo fajny czas. Niedawno na imprezie firmowej właściciel na forum zasugerował że ładna byłaby z nas para i powinniśmy coś z tym zrobić. Jak wyszłam do toalety szef podpowiadał jeszcze mojemu koledze co powinien zrobić i żeby przemyślał tą sytuację. Oczywiście w firmie powstały plotki. My obróciliśmy to w żart, ale ja w głębi duszy marzę żeby to wszystko spełniło się..Dodam, że oboje jesteśmy wolni. Z tego co wiem mój kolega nie dawno rozstał sie z dziewczyną po wieloletnim związku. Jak sądzicie co powinnam zrobić? Jak z jego punktu może to wszystko wyglądać? Ja sądzę że to wszystko nie ma szans na realizację. no bo on jest uważany w firmie i nie pozwoli sobie na takie coś. Nie połączy życia firmowego z prywatnym.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: związek w pracy? co sądzicie?

Związek osób, które znają się z pracy nie jest czymś dziwnym, nieosiągalnym. Potwierdzam sam! Daj mu pretekst aby zaczął z Tobą flirtować, nie boj się też zrobić "małych-a wielkich kroków" aby znajomość poszła na przód. Jednak radziłbym Ci przemysleć sytuacje skoro On jest po wieloletnim związku. Wydaje mi się, ze to nie jest ten moment. Nie chciałabys chyba zostać plasterem, co? Długoletni związek to jednak masa wspomnien.

3

Odp: związek w pracy? co sądzicie?

Założyłaś już jeden wątek dotyczący tego samego mężczyzny i to zupełnie wystarczy. Ten temat zamykam, a Ciebie proszę o kontynuowanie poprzedniego, zapoznanie się z Regulaminem Forum i stosowanie do jego zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek w pracy? co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018