Zwiać czy zostać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zwiać czy zostać?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39

Odp: Zwiać czy zostać?

Dobrze Ci tu radzą, olej ją i znajdź sobie normalną dziewczynę bez historii wypadkowej.
Ona jest z tych, co będzie Ci ładnie mówić czule, a bokiem wysysać energię, bo będziesz jej potrzebny do ocierania łez. Uwierz, nawet po roku czasu bycia niby z Tobą, jej były/niebyły mąż kiwnie palcem, a ona zdepcze Ciebie i poleci do niego. To jest właśnie ten typ kobiety. A pomyśl teraz jak się wtedy poczujesz? Za przeproszeniem jak dziwka, którą ktoś wyruchał i w zamian nic nie dał.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Odp: Zwiać czy zostać?

Chłopie czy Ty masz choć za grosz honoru i ambicji? Weź Ty tak na chwilę stań z boku i przeczytaj swoje wpisy w tym wątku, tak jak byś czytał wpisy obecnej/innej osoby, i przemyśl to wszystko. Bo to się w głowie nie mieści, że w ogóle o kimś takim jeszcze myślisz.

41

Odp: Zwiać czy zostać?

W skrócie kochający za bardzo.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Reklama

42

Odp: Zwiać czy zostać?

Znacie to ? "LOVE IS A BLIND WHORE WITH MENTAL DISEASE AND NO SENSE OF HUMOUR."... Tak to chyba jest.
Ale... jak znaleźć kobietę, jak to określono powyżej, bez historii wypadkowej. Przecież każdy ma jakiś bagaż, przeszłość...
A ona? Nie wiem, co zrobić.
Wydaje mi się, że gdyby zależało jej na mnie... nie kłamała by i nawet rozwód z tamtym nie miałby znaczenia. Prawda?

43 Ostatnio edytowany przez Sztynks99 (2017-01-09 20:18:20)

Odp: Zwiać czy zostać?

Nie czytałem wszystkiego, tylko pierwszy post i odpowiem krótko, daj sobie spokój i zostaw ją najlepiej już dziś.
Mnie moja okłamała pierwszy raz po dwóch tygodniach i później przez dwa lata mojego związku regularnie jakieś może 5-7 razy poważnie, nie byle gówno. Bardzo żałuję, że nie skończyłem tego po właśnie po tym pierwszym kłamstwie, na prawdę. Zakończyłem to niedawno i wszystkie wspomnienia zostały, jest ciężej niż by było to zrobić na samym początku bo to jednak dwa lata ale na jedno wyszło bo jeśli ktoś Cię okłamuje raz, dwa, trzy... to nie ma co się łudzić na poprawę, nie ma opcji bo ze swojego doświadczenie wiem, że człowiek się nie zmienia a już na pewno szybko. Nie wiem jak Twoja, ale moja potrafiła błagać na kolanach o kolejną szansę, zaryczana i cała zasmarkana, raz łyknęła jakieś tabletki i co? Dostała szansę a minęło troche czasu i było to samo za jakiś czas. SZKODA CZASU. Do tego ja teraz cierpię a ona się świetnie bawi bo jej potrzeby już nie jestem wink Tyle starań na marne, tyle szans na marne, życie... Zakończyłem to i bardzo się cieszę, teraz tylko czekam aż mi przejdzie na tyle, że nie będę o niej w ogóle myślał (minęły ponad dwa miesiące) i nieraz jest kryzys jak widzę fotki na których się obsciskuje z innym, wszystkie wspomnienia wracają bo tak jak Ty jestem/byłem "kochającym za bardzo?

Reklama

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zwiać czy zostać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności
© www.netkobiety.pl 2007-2018