Temat: Inofem

Dziewczyny, a co sądzicie o preparacie Inofem? Któraś z was ma jakieś doświadczenia z tym środkiem, stosujecie albo stosowałyście w przeszłości? Jakie efekty zauważyłyście stosując ten preparat, czy pomógł wam? Jestem ciekawa waszych opinii na ten temat, bo widzę, że nie ma to chyba wątku o tego typu suplementach.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Inofem

Ja jestem zadowolona, nawet bardzo. Mam PCOS i kłopot z przemiana materii i zajsciem w ciążę.  Mój gin zalecił mi Inofem przy leczeniu hormonalnym Cyklodynonem, jako suplement. Wyjaśnił mi, że hormon obniża poziom prolaktyny, a Inofem reguluje FSH i zmniejsza insulinooporność. To wpływa na owulację, której nie miałam. Udało się nieco schudnąć i po prawie roku żelaznej konsekwencji wreszcie będe mamą.

3

Odp: Inofem

Ja stosuje dopiero od kilku tygodni i na razie największą poprawę widzę w stanie moich włosów, skóry i mniejszym apetycie, w zasadzie to czuje się jakby mniej napuchnięta tongue. Nie ciągnie mnie tak do słodyczy. Co do włosów to mniej się plączą i są bardziej „żywe”. A zdecydowałam się na niego, bo nie chciałam podjąć leczenia hormonalnego. Wolę na początku połączyć inofem z odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

Reklama