Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych, pełnoletnich i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda. Poznasz tu wiele nowych przyjaciółek - takich prawdziwych do tańca i do różańca. Będzie to miejsce gdzie będziesz mogła zawsze zajrzeć - aby ponarzekać, wypłakać się lub pośmiać. Czasem coś Cię rozbawi do łez, czasem w ferworze poglądów wzrośnie Ci adrenalinka. Jedno jest pewne - nigdy nie będziesz się tutaj nudzić. Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Dołącz do społeczności Netkobiet, poznaj rówieśniczki. Zapraszamy do Netkafejek :  18 +  · 20 +  · 25 +  · po 30  · po 40  · po 50

Dziś polecamy temat:

Adoptowany szczeniaczek - wychowanie od podstaw! Dziś rano wzięliśmy do domku szczeniaczka ze schroniska. Ma jakieś 6 tygodni. Od razu pojechaliśmy do lecznicy aby go odrobaczyć. Został mu również wstrzyknięty czip. Początkowo był bardzo wystraszony i markotny, dopiero potem pokazał swoje ząbki i wesołe szczekanie, ale wciąż jest niepewny. Wiemy, że dopiero zaczyna samodzielnie jeść, bo jeszcze ząbki mu się wyrabiają. Weterynarz polecił nam przez pierwszy tydzień karmić go tylko karmą (suchą bądź mokrą) i wodą, bo inaczej dostanie sraczki i będzie się męczył. Żadnego mleka ani nic innego. Stosujemy się do jego zalet, ale piesek nie chce nawet tknąć jedzenia. Rozmoczyłam nawet karmę w wodzie, żeby zrobiła się miękka papka, ale zjadł dwa ziarenka i zwrócił to. Doszliśmy do wniosku, że chyba jednak pojedziemy i kupimy mu morką karmę, którą zaczął dostawać w schronisku. Nie wiem czy to ze stresu nie je, czy naprawdę za wcześnie na suchą karmę, ale kupimy mokrą i zobaczymy. Martwię się, że nie chce jeść, bo wszystko inne jest oki. Bawi się i teraz już około godzinki sobie śpi. Kolejna sprawa z sikaniem. Chyba takiego małego sikacza nie należy jeszcze stresować gdzie ma sikać i kiedy? Już dwa razy nam nasiusiał w mieszkanku ale nie stresujemy go, bo wiem, że on na razie jeszcze nic nie rozumie. Teraz pytanie, kiedy zacząć go uczyć, że ma sikać jak wyjdzie na dwór? Czy na etapie 3 miesiąca? W sumie mamy balkon, na który możemy go wynosić jak chce sikać, ale to pierwszy dzień, więc nie chcę go stresować. (...) »

NETKOBIETY - KOBIECE FORUM

Forum Wątki Posty Ostatni post

POZNAJMY SIĘ ...

Na dobry początek - szepnij nam kilka słów o sobie...
4677 33304 Szukam przyjaciółki- Kraków
Dzisiaj 14:18:31 przez mente

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Tutaj możesz stworzyć własną grupę wsparcia, lub założyć prywatną netkafejkę na codzienne pogaduchy o wszystkim z przyjaciółkami z forum.
531 648173 Single z odzysku
Dzisiaj 14:34:56 przez naiwna ja

MOJA NIESAMOWITA HISTORIA

Przeżyłaś coś niesamowitego? W Twoim życiu zdarzyło się coś o czym będziesz długo pamiętać ? A może stało się coś co zupełnie zmieniło jego bieg ? Koniecznie nam o tym opowiedz ! Podziel się z nami Twoją wiedzą i życiowym doświadczeniem ...
825 19278 Moja Dziwna Historia Z Wróżką....
Dzisiaj 00:58:52 przez zozi45

Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek

Radosna twórczość naszych użytkowniczek. Pisarskie początki i debiuty. Zadebiutuj u nas na forum ze swoim artykułem, reportażem, opowiadaniem, fragmentem prozy lub poezją. Ocenimy, damy wskazówki i cenne porady! Zapraszamy! Nie pisz do szuflady, podziel się swoim talentem z innymi !
181 8345 wierszyki smutne
Dzisiaj 12:23:38 przez kamil084

PSYCHOLOGIA W NASZYM ŻYCIU

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA

Tematy związane ze zjawiskami psychicznymi, relacjami interpersonalnymi, osobowością i charakterem człowieka, emocjami i różnego rodzaju patologiami i nałogami.
3710 103150 Problemy w związku
Dzisiaj 14:08:32 przez mala 76

NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY

Dyskusje na temat różnych aspektów nieśmiałości, niedowartościowania, braku akceptacji siebie, niskiego poczucia własnej wartości, zaniżonej samooceny i kompleksów. Rozmowy o tym czym jest nieśmiałość, niska samoocena czy kompleksy i jak sobie z nimi radzić w życiu codziennym.
1082 26370 wieczna singielka, niska samoo...
Dzisiaj 13:19:32 przez kasha151288

STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA

Tematy dotyczące sytuacji wywołujących stres, irracjonalnych lęków, stanów nerwicowych, fobii, zaburzeń psychicznych, nerwic, psychoz, sposobów ich leczenia oraz ośrodków i poradni gdzie można uzyskać pomoc.
1210 22980 Stwardnienie rozsiane a nerwic...
Dzisiaj 14:32:45 przez brzoskwineczka32

MIŁOŚĆ, RODZINA, MAŁŻEŃSTWO

Forum Wątki Posty Ostatni post

MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO

Wszystko o uczuciach i miłości w związkach, małżeństwie. O partnerstwie. O kobietach i o mężczyznach oraz relacjach między nimi w kontekście uczuć i miłości. Jak stworzyć udane małżeństwo lub związek? Czy możliwa jest dojrzała przyjaźń damsko - męska? Jak umocnić związek i wypracować w nim partnerskie relacje? Jak obronić związek przed rutyną? Czym jest dojrzała miłość? Jaki jest przepis na szczęście w małżeństwie?
12203 261325 Napisać, nie napisać? Czekać c...
Dzisiaj 14:30:40 przez feniks35

TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI

Dyskusje o różnych aspektach toksycznej i trudnej miłości. Tematy związane z agresją, przemocą, wykorzystywaniem ze strony partnera, brakiem zaufania, rozczarowaniem, kontrolą i zazdrością w związku. Czy swoją nadmierną miłością i kontrolą partnera możemy zniszczyć nasz związek? Co zrobić gdy nasz partner niszczy nas i nasze marzenia, ambicje? Jak postępować gdy partner zachowuje się agresywnie lub wpada w nałóg (alkoholu, papierosów, narkotyków itd)? Zastanówmy się nad tym wspólnie !
3500 69858 Czy odejść z toksycznego związ...
Dzisiaj 14:31:31 przez Margolinka

ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET

Dyskusje na temat związków na odległość i miłości oraz internetu. Jak przetrwać w związku w którym dzielą nas od siebie kilometry? Jak budować związek, kiedy nie widzimy się na co dzień ? Tutaj dyskutujemy też na temat miłości z internetu, przez internet oraz problemach z tym związanych.
989 28592 Tesknota za mezem/narzeczonym ...
Dzisiaj 09:14:16 przez krówka123

ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD

Dyskusje na temat rozstań i powrotów, zdrady emocjonalnej i fizycznej, flirtów i przygód poza związkiem, tzw."skoków w bok", przyczyn zrywania związków oraz rozwodów. Jak ukoić ból po zdradzie? Jak zacząć nowe życie po rozstaniu lub rozwodzie z kimś kto był dla nas dotąd całym światem? Jak postępować, będąc "tą drugą"? Jak się rozstać i jak odejść ? Jak zachowywać się wobec EX będąc po rozstaniu lub rozwodzie? Razem poszukajmy odpowiedzi !
7129 345205 Co Teraz...rozwód
Dzisiaj 14:32:13 przez Piotr74

RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE

Tutaj będziemy zastanawiać się i dyskutować na temat naszych relacji ze znajomymi, przyjaciółmi, a także dalszymi i bliskimi członkami naszej rodziny. Jak mieć dobre relacje z rodzicami ? Co zrobić, gdy zawiodła przyjaciółka? Jak dogadać się z teściową, bratem czy siostrą ? Jak dotrzeć i porozumieć się z dorosłymi dziećmi ? To pytania, na które postaramy się znaleźć wspólnie odpowiedz.
1679 32524 ukryty homoseksualizm
Wczoraj 23:47:00 przez zozi45

SAMOTNOŚĆ

Tematy dotyczące życia w pojedynkę, samotności, relacji z otoczeniem w aspekcie bycia singlem, spędzania i organizacji wolnego czasu oraz planowania przyszłości. W tym dziale zastanawiamy się także nad tzw. syndromem "samotności wśród tłumu" oraz samotności w związku.
2129 84422 KRAKÓW - szukam koleżanki. :)
Dzisiaj 14:24:09 przez mente

SEKS I PSYCHOLOGIA

Forum Wątki Posty Ostatni post

SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA

Rozmowy o seksie i jego psychologicznych aspektach, o erotyce, o naszych pragnieniach, upodobaniach, obawach i barierach dotyczących miłości fizycznej. Uwaga - dział zawiera treści o tematyce erotycznej. Wchodząc do tego działu, oświadczasz równocześnie, że masz ukończone 18 lat i w świetle polskiego prawa jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - nie wchodź do tego działu. Posty osób niepełnoletnich będą usuwane.
2773 95695 seksowna bielizna zony - probl...
Dzisiaj 14:13:27 przez pedritos

ANTYKONCEPCJA I CIĄŻA

Forum Wątki Posty Ostatni post

ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA

Wszystko na temat zapobiegania ciąży, środków antykoncepcyjnych, zagrożeń i pozytywnych aspektów zdrowotnych wynikających ze stosowania poszczególnych metod.
683 12747 nie mam możliwości wzięcia tab...
Wczoraj 19:22:44 przez MyszkaMiki123

CIĄŻA I PORÓD

Wszystko na temat ciąży i porodu, objawy, przebieg, zagrożenia, badania, dieta, poczęcie.
1276 260704 Nadzieja na dziecko - dla wszy...
Dzisiaj 14:35:25 przez minia23

ZDROWIE KOBIETY

Forum Wątki Posty Ostatni post

ZDROWIE KOBIETY

Dział poświęcony medycynie tradycyjnej, akademickiej. Wszystko na temat chorób, różnych aspektów zdrowia i dbałości o dobre samopoczucie,a także różnych form ruchu, dyscyplin sportowych, fitnessu. Rozmowy i opinie na temat służby zdrowia, szpitali, klinik,potrzeb i oczekiwań pacjentek.
2232 27544 Jak skutecznie pozbyć się glis...
Dzisiaj 12:01:17 przez gojka102

MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY

Dział poświęcony medycynie naturalnej oraz medycynie ludowej, a także różnym terapiom naturalnym. Rozmowy na temat fitoterapii i ziołolecznictwa. Wszystko na temat diet i zdrowego odżywiania : zdrowa żywność, witaminy, zioła, przyprawy ziołowe, związki mineralne, popularne i skuteczne diety.
537 11344 Dieta na lepszą pracy jajników...
Dzisiaj 11:46:55 przez fasolka 25

RECENZJE SUPLEMENTÓW, PREPARATÓW

Recenzje i rozmowy dotyczące różnych suplementów, witamin, preparatów - także tych naturalnych.
250 3090 Garcinia Cambogia (Nutree) - s...
Wczoraj 14:47:12 przez Màrtainn

KOBIECA MODA I URODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

Rozmowy o pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegach upiększających, pięknie wewnętrznym i zewnętrznym.
818 13316 Peeling z kawy
Dzisiaj 10:41:50 przez Lucyme

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Rozmowy o urodzie i pielęgnacji włosów, porady z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur. Recenzje kosmetyków do pielęgnacji włosów.
587 8209 Czy olejek rycynowy dodawany d...
Wczoraj 20:10:59 przez LaInvitada28

WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU

Wirtualne studio wizażu. Świat wizażu, makijażu i najnowszych trendów w stylizacji. Rozmowy o modzie, najnowszych trendach, projektantach, markach firmowych, kolekcjach, sklepach i zakupach.
849 13373 Gdzie najczęściej kupujecie ub...
Wczoraj 18:56:45 przez yacha

RECENZJE KOSMETYKÓW DLA KOBIET, PERFUM

Recenzje kosmetyków do twarzy i ciała oraz perfum. Rozmowy o kosmetykach i środkach upiększających zarówno tych, które możemy kupić jak i tych, które przygotowujemy samodzielnie w domu.
501 5048 Sposoby na ładne łokcie
Wczoraj 23:13:59 przez McMiodek

STUDENTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE

Informacje dla każdej studentki! Tematy dotyczące różnych kierunków studiów, studiowania, życia studenckiego, obrony i pisania prac licencjackich i magisterskich. Dla absolwentek informacje na temat studiów podyplomowych, doktoratów, możliwości dalszego rozwoju, studiów MBA, wszelkiego rodzaju kursów, stypendiów, staży.
780 9687 Jaki wybrac kierunek studiow?
Dzisiaj 13:22:29 przez Iśka94

KOBIETA - PRACA I KARIERA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA

Psychologia kariery i biznesu.Dyskusje o poszukiwaniach pracy, rozmowach kwalifikacyjnych, psychologicznych aspektach pracy, karierze i rozwoju zawodowym kobiet, mobbingu, współpracownikach, szefostwie, motywacji do pracy, a także różnych ścieżkach kariery i łączeniu pracy z życiem prywatnym. Dysputy o komunikacji wewnętrznej w firmie, radzeniu sobie ze stresem, obowiązkami i rozwiązywaniu konfliktów w pracy.
706 8773 Dobry pomysł na własny biznes ...
2015-04-16 22:31:21 przez konewap

PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA

Dyskusje na temat traktowania kobiet w konkretnych miejscach pracy, opis zawodów w których pracujemy, opisy etatów i miejsc pracy, giełda pomysłów na prowadzenie własnej firmy, wymiana informacji i doświadczeń na temat prowadzenia własnego biznesu, rankingi pracodawców stworzone przez kobiety, wymiana informacji o pracodawcach i przyjaznych dla kobiet miejscach pracy.
624 6552 Praca w Credit Agricol
2015-04-17 21:44:45 przez Bella919

PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA

Porady prawne, dyskusje na temat szeroko pojętego prawa,prawa pracy, odszkodowań, finansów. W tym dziale dowiesz się jak skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy prawne typu: mobbing w pracy, zawieranie umów, wynagrodzenia.Poruszamy tu też prawne aspekty rozwodów, separacji, odszkodowań za wypadki, rozdzielności majątkowej.
1746 14740 Zaniedbanie na Izbie Przyjęć?
2015-04-17 09:27:52 przez duszyczka

EMIGRANTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ

Wszystko na temat miłości, nauki , życia i pracy za granicą, barier językowych i kulturowych, trudności związanych z przystosowaniem się do nowego środowiska, związkach z obcokrajowcami i psychologicznych konsekwencjach emigracji. Przeniosłaś się do innego kraju ? Opowiedz nam jak wygląda życie w gorącym Madrycie, zimnym Sztokholmie czy odległym New Yorku - wymieńmy doświadczenia !
404 9000 Tydzien w Polsce to za malo..
Dzisiaj 12:49:16 przez ZielonoOkaPL

PODRÓŻNICZKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

PODRÓŻE MARZEŃ

Rozmowy o podróżach małych i tych większych, porady turystyczne, rankingi firm, sprzęt i odzież turystyczna, opowieści z podróży, miejsca turystyczne warte odwiedzenia zarówno w kraju jak i zagranicą.
378 5695 Podróże do miejsc tajemniczych...
2015-04-17 11:15:19 przez Nemezys

KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA

Rozmowy i opinie na temat rożnych fajnych miejsc: restauracji, hoteli, ośrodków spa & wellnes. To także miejsce gdzie polecamy sobie fajne i ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne bądź sportowe z naszych regionów, a także dzielimy się wiedzą i pomysłami na temat urządzania własnych przyjęć w domu i ogrodzie.
132 1827 Polska południowa
Dzisiaj 09:18:30 przez swiatełko

PANNA MŁODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE

Wszystko na temat oświadczyn, zaręczyn, wieczorów panieńskich, polterów, ślubów i uroczystości weselnych. Dyskusje o przygotowaniach, trendach i pomysłach na organizacją wieczoru panieńskiego, wesela, nocy i podróży poślubnej. Tutaj dyskutujemy także o psychologicznych aspektach zamążpójścia i zaręczyn oraz o pojawiających się wątpliwościach przed ślubem.
563 9969 Nie chcę mieć wieczoru panieńs...
Dzisiaj 08:56:20 przez Stynek

M JAK MAMA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA

Wszystko na temat zdrowia, psychologii, wychowania i edukacji dziecka w różnych etapach rozwoju, metody wychowawcze, czas wolny, gry i zabawy z dzieckiem, okres buntu, relacje z dzieckiem, relacje z nastolatkiem, trudne rozmowy, problemy wychowawcze.
1304 25721 problem z synem 17 lat
Dzisiaj 12:56:55 przez Qrsywa

NOWOCZESNA PANI DOMU

Forum Wątki Posty Ostatni post

W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA

Dyskusje na tematy związane z urządzaniem i dbałością o dom i mieszkanie, projektowaniem ogrodów, uprawą i pielęgnacją kwiatów, roślin doniczkowych i ogrodowych, pracami domowymi. Dyskusje o opiece, zdrowiu i pielęgnacji zwierząt domowych. Tutaj dzielimy się naszymi pomysłami na prezenty dla naszych najbliższych. To także kącik forumowych Majsterkowiczek.
842 14322 Dziergane meble czy to żart?
Dzisiaj 14:19:58 przez Kleoma

KULTURA KOBIECYM OKIEM

Forum Wątki Posty Ostatni post

KULTURA

Dyskusje na temat szeroko pojętej kultury : literatura, teatr, muzyka. To także kącik "twórczości własnej" gdzie umieszczamy własne wiersze, kawałki prozy, artystyczne zdjęcia itd.
520 11631 Oglądacie jakieś kabarety?
Wczoraj 01:26:11 przez KateKrk2976

ŚWIAT FILMU

Wszystko co wiąże się ze światem filmu : recenzje filmów, zapowiedzi, informacje.
458 9638 Film oparty na faktach
Wczoraj 20:25:48 przez Hiperjulia86

ROZWÓJ DUCHOWY W PRAKTYCE - RELIGIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA

Dyskusje na temat religii, psychologii religii, filozofii i etyki w odniesieniu do różnych dziedzin życia. Rozmyślania, kontemplacja, medytacja, modlitwa. Rozmowy o duchowych wędrówkach i poszukiwaniach oraz związanych z tym rozterkach i odkryciach.
790 30866 Społeczna nagonka na KK
Dzisiaj 12:28:40 przez pitagoras

BABSKIE GOTOWANIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE

Rozmowy na temat kuchni regionalnych charakterystycznych dla różnych krajów świata, oryginalne smaki, nasze krajowe modyfikacje. Własnoręcznie sprawdzone przepisy i porady kulinarne.
660 9962 Gdzie przechowywać czosnek?
Wczoraj 20:16:30 przez flores18261

MIĘDZY NAMI KOBIETAMI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM

Luźne i całkiem poważne dyskusje o różnych stylach życia i bycia, a także o polityce i społeczeństwie; Refleksje, analizy społeczne, komentarze, wynurzenia, własne idee, skargi, wnioski - wszystko z punktu widzenia kobiet.
961 32837 nietolerancja - poczuliście to...
Dzisiaj 13:09:41 przez pitagoras

JEDNA PANI DRUGIEJ PANI

Forum Wątki Posty Ostatni post

OGŁOSZENIA

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia o pracę, zapowiedzi, informacje.
426 3490 Proszę o przekazanie 1% bądź d...
2015-04-15 22:03:54 przez new-bee

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 243539
Wszystkie wątki: 69416
Wszystkie posty: 2466436
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: EElia79
Użytkownicy online: 27
Goście online: 298
Online: 
bakalia,
brzoskwineczka32,
Dorula,
Ewcia2293,
feniks35,
Floki,
flores18261,
janis1609,
justyna1234,
kareninka,
lukmal,
magda2105,
malamiki,
Man707,
mariola856,
minia23,
misiek221,
MrCarter,
naiwna ja,
paulo71,
Piotr74,
podstarzała_pensjonarka,
starr,
statystyczna_polka,
ultrafastidious,
Vian,
white.pearl

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Mapa strony - Archiwum | Kontakt
© www.netkobiety.pl 2007-2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54