Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych, pełnoletnich i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda. Poznasz tu wiele nowych przyjaciółek - takich prawdziwych do tańca i do różańca. Będzie to miejsce gdzie będziesz mogła zawsze zajrzeć - aby ponarzekać, wypłakać się lub pośmiać. Czasem coś Cię rozbawi do łez, czasem w ferworze poglądów wzrośnie Ci adrenalinka. Jedno jest pewne - nigdy nie będziesz się tutaj nudzić. Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Dołącz do społeczności Netkobiet, poznaj rówieśniczki. Zapraszamy do Netkafejek :  18 +  · 20 +  · 25 +  · po 30  · po 40  · po 50

Dziś polecamy temat:

W mrokach atrakcyjności Stoczyłem się w otchłań rozpaczy. Jestem bez wyższego wykształcenia. Po ukończeniu liceum poszedłem na studia. Odkąd sięgam pamięcią nigdy nie przepadałem za szkołą. Jeszcze w gimnazjum czułem, że uczęszczam na lekcje wyłącznie z przymusu. Szedłem tam jak za karę. Nie lubiłem i do dziś dnia nie trawię kiedy ktoś mi coś narzuca. A szkoła tak właśnie czyni. Nauczyciele nie zachęcali, straszyli, sprawiali, że przedmiot wydawał się skomplikowany. Spodziewałem się więc, że na studiach wszystko się zmieni. Poznam nowych przyjaciół, zakocham się i zmienię swoje życie. Początek był udany. Zaczepiałem studentów z mojego kierunku i prowadziłem z nimi rozmowę. Poruszałem różne tematy i co ważniejsze przedstawiałem nowych kolegów sobie wzajemnie. Można powiedzieć, że stałem się liderem. Wszystko jednak legło w gruzach kiedy po krótkim czasie przyłączyły się do nas dziewczyny. Widząc, że stronimy od ich towarzystwa wzięły sprawy w swoje ręce i włączyły się do rozhoworu. Najpierw neutralnie coś wtrąciły, a kiedy koledzy łyknęli przynętę i zaczęli z nimi rozmawiać, dziewczyny stały się ich koleżankami. Razem spędzali czas - gawędzili, wychodzili na fajkę i krasawice przestały być odrębną grupą. Wówczas stałem z boku. Przestałem się odzywać. Samotnie spędzałem przerwy i siedziałem w sali przy ławce. Po zakończeniu zajęć wszyscy się razem trzymali, poza mną, ja mijałem każdego bez słowa. Źle się czułem, nie miałem z kim zamienić słowa. Ze studiów zrezygnowałem. (...) »

NETKOBIETY - KOBIECE FORUM

Forum Wątki Posty Ostatni post

POZNAJMY SIĘ ...

Na dobry początek - szepnij nam kilka słów o sobie...
4801 33788 Witam!
Dzisiaj 11:57:34 przez green35

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Tutaj możesz stworzyć własną grupę wsparcia, lub założyć prywatną netkafejkę na codzienne pogaduchy o wszystkim z przyjaciółkami z forum.
553 670832 Zabawa w skojarzenia! :)
Dzisiaj 13:03:49 przez Sponiewierana

MOJA NIESAMOWITA HISTORIA

Przeżyłaś coś niesamowitego? W Twoim życiu zdarzyło się coś o czym będziesz długo pamiętać ? A może stało się coś co zupełnie zmieniło jego bieg ? Koniecznie nam o tym opowiedz ! Podziel się z nami Twoją wiedzą i życiowym doświadczeniem ...
847 19621 Gwałt małżeński
Dzisiaj 11:52:08 przez okaz

Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek

Radosna twórczość naszych użytkowniczek. Pisarskie początki i debiuty. Zadebiutuj u nas na forum ze swoim artykułem, reportażem, opowiadaniem, fragmentem prozy lub poezją. Ocenimy, damy wskazówki i cenne porady! Zapraszamy! Nie pisz do szuflady, podziel się swoim talentem z innymi !
199 8668 Nie wiem, czy to zasługuje na ...
Wczoraj 11:31:13 przez Maugosias

PSYCHOLOGIA W NASZYM ŻYCIU

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA

Tematy związane ze zjawiskami psychicznymi, relacjami interpersonalnymi, osobowością i charakterem człowieka, emocjami i różnego rodzaju patologiami i nałogami.
3865 106573 Śmierć męża - jak sobie poradz...
Dzisiaj 11:54:18 przez inna_kobieta

NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY

Dyskusje na temat różnych aspektów nieśmiałości, niedowartościowania, braku akceptacji siebie, niskiego poczucia własnej wartości, zaniżonej samooceny i kompleksów. Rozmowy o tym czym jest nieśmiałość, niska samoocena czy kompleksy i jak sobie z nimi radzić w życiu codziennym.
1134 28789 jak sobie radzić z brzemieniem...
Dzisiaj 13:18:29 przez Krejzolka82

STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA

Tematy dotyczące sytuacji wywołujących stres, irracjonalnych lęków, stanów nerwicowych, fobii, zaburzeń psychicznych, nerwic, psychoz, sposobów ich leczenia oraz ośrodków i poradni gdzie można uzyskać pomoc.
1272 24070 Walka z nerwicą, kroki do woln...
Dzisiaj 10:04:32 przez sluuu

MIŁOŚĆ, RODZINA, MAŁŻEŃSTWO

Forum Wątki Posty Ostatni post

MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO

Wszystko o uczuciach i miłości w związkach, małżeństwie. O partnerstwie. O kobietach i o mężczyznach oraz relacjach między nimi w kontekście uczuć i miłości. Jak stworzyć udane małżeństwo lub związek? Czy możliwa jest dojrzała przyjaźń damsko - męska? Jak umocnić związek i wypracować w nim partnerskie relacje? Jak obronić związek przed rutyną? Czym jest dojrzała miłość? Jaki jest przepis na szczęście w małżeństwie?
12848 275878 Dość kłopotliwy nowy patrner
Dzisiaj 13:14:13 przez poly28

TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI

Dyskusje o różnych aspektach toksycznej i trudnej miłości. Tematy związane z agresją, przemocą, wykorzystywaniem ze strony partnera, brakiem zaufania, rozczarowaniem, kontrolą i zazdrością w związku. Czy swoją nadmierną miłością i kontrolą partnera możemy zniszczyć nasz związek? Co zrobić gdy nasz partner niszczy nas i nasze marzenia, ambicje? Jak postępować gdy partner zachowuje się agresywnie lub wpada w nałóg (alkoholu, papierosów, narkotyków itd)? Zastanówmy się nad tym wspólnie !
3621 71854 Forum z gry online.
Dzisiaj 10:47:09 przez LeeBee

ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET

Dyskusje na temat związków na odległość i miłości oraz internetu. Jak przetrwać w związku w którym dzielą nas od siebie kilometry? Jak budować związek, kiedy nie widzimy się na co dzień ? Tutaj dyskutujemy też na temat miłości z internetu, przez internet oraz problemach z tym związanych.
1014 29183 Skomplikowana sytuacja na lini...
Wczoraj 21:48:22 przez Jose

ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD

Dyskusje na temat rozstań i powrotów, zdrady emocjonalnej i fizycznej, flirtów i przygód poza związkiem, tzw."skoków w bok", przyczyn zrywania związków oraz rozwodów. Jak ukoić ból po zdradzie? Jak zacząć nowe życie po rozstaniu lub rozwodzie z kimś kto był dla nas dotąd całym światem? Jak postępować, będąc "tą drugą"? Jak się rozstać i jak odejść ? Jak zachowywać się wobec EX będąc po rozstaniu lub rozwodzie? Razem poszukajmy odpowiedzi !
7400 353978 Przyjaźń żonatego z mężatką
Dzisiaj 13:21:11 przez artagnan

RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE

Tutaj będziemy zastanawiać się i dyskutować na temat naszych relacji ze znajomymi, przyjaciółmi, a także dalszymi i bliskimi członkami naszej rodziny. Jak mieć dobre relacje z rodzicami ? Co zrobić, gdy zawiodła przyjaciółka? Jak dogadać się z teściową, bratem czy siostrą ? Jak dotrzeć i porozumieć się z dorosłymi dziećmi ? To pytania, na które postaramy się znaleźć wspólnie odpowiedz.
1743 33245 Nieprzecięta pępowina, wieczne...
Dzisiaj 09:57:27 przez moje_glupie_ja

SAMOTNOŚĆ

Tematy dotyczące życia w pojedynkę, samotności, relacji z otoczeniem w aspekcie bycia singlem, spędzania i organizacji wolnego czasu oraz planowania przyszłości. W tym dziale zastanawiamy się także nad tzw. syndromem "samotności wśród tłumu" oraz samotności w związku.
2254 85998 Samotne introwertyczki?
Dzisiaj 13:14:48 przez MyNombress

SEKS I PSYCHOLOGIA

Forum Wątki Posty Ostatni post

SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA

Rozmowy o seksie i jego psychologicznych aspektach, o erotyce, o naszych pragnieniach, upodobaniach, obawach i barierach dotyczących miłości fizycznej. Uwaga - dział zawiera treści o tematyce erotycznej. Wchodząc do tego działu, oświadczasz równocześnie, że masz ukończone 18 lat i w świetle polskiego prawa jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - nie wchodź do tego działu. Posty osób niepełnoletnich będą usuwane.
2886 98820 zbyt duże nerwy
Dzisiaj 13:16:06 przez Ludmiłaa

ANTYKONCEPCJA I CIĄŻA

Forum Wątki Posty Ostatni post

ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA

Wszystko na temat zapobiegania ciąży, środków antykoncepcyjnych, zagrożeń i pozytywnych aspektów zdrowotnych wynikających ze stosowania poszczególnych metod.
712 13017 Ellaone przed miesiączką
Dzisiaj 11:52:31 przez Victtoria

CIĄŻA I PORÓD

Wszystko na temat ciąży i porodu, objawy, przebieg, zagrożenia, badania, dieta, poczęcie.
1329 266387 Oczekujące II kreseczek- w gro...
Dzisiaj 13:22:09 przez niki12345678

ZDROWIE KOBIETY

Forum Wątki Posty Ostatni post

ZDROWIE KOBIETY

Dział poświęcony medycynie tradycyjnej, akademickiej. Wszystko na temat chorób, różnych aspektów zdrowia i dbałości o dobre samopoczucie,a także różnych form ruchu, dyscyplin sportowych, fitnessu. Rozmowy i opinie na temat służby zdrowia, szpitali, klinik,potrzeb i oczekiwań pacjentek.
2334 28501 sport to zdrowie?
Dzisiaj 10:36:51 przez Kasia Sarna

MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY

Dział poświęcony medycynie naturalnej oraz medycynie ludowej, a także różnym terapiom naturalnym. Rozmowy na temat fitoterapii i ziołolecznictwa. Wszystko na temat diet i zdrowego odżywiania : zdrowa żywność, witaminy, zioła, przyprawy ziołowe, związki mineralne, popularne i skuteczne diety.
560 12499 [porady] Nie stać mnie na die...
Dzisiaj 10:45:58 przez Kasia Sarna

RECENZJE SUPLEMENTÓW, PREPARATÓW

Recenzje i rozmowy dotyczące różnych suplementów, witamin, preparatów - także tych naturalnych.
258 3164 Leki na włosy,skórę i paznokci...
Dzisiaj 10:56:56 przez Kasia Sarna

KOBIECA MODA I URODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

Rozmowy o pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegach upiększających, pięknie wewnętrznym i zewnętrznym.
847 13748 Co myślicie o takim tatuażu?
Dzisiaj 13:12:13 przez NinaLafairy

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Rozmowy o urodzie i pielęgnacji włosów, porady z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur. Recenzje kosmetyków do pielęgnacji włosów.
599 8463 Włosy szkliste i porowate.
2015-07-04 16:14:48 przez Lara200

WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU

Wirtualne studio wizażu. Świat wizażu, makijażu i najnowszych trendów w stylizacji. Rozmowy o modzie, najnowszych trendach, projektantach, markach firmowych, kolekcjach, sklepach i zakupach.
871 13808 dodatki dla sukienki
Wczoraj 13:25:46 przez PROCORA1059

RECENZJE KOSMETYKÓW DLA KOBIET, PERFUM

Recenzje kosmetyków do twarzy i ciała oraz perfum. Rozmowy o kosmetykach i środkach upiększających zarówno tych, które możemy kupić jak i tych, które przygotowujemy samodzielnie w domu.
513 5199 Kremy BB co o nich myślicie?
Dzisiaj 11:08:02 przez Kasia Sarna

STUDENTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE

Informacje dla każdej studentki! Tematy dotyczące różnych kierunków studiów, studiowania, życia studenckiego, obrony i pisania prac licencjackich i magisterskich. Dla absolwentek informacje na temat studiów podyplomowych, doktoratów, możliwości dalszego rozwoju, studiów MBA, wszelkiego rodzaju kursów, stypendiów, staży.
806 9860 Oligofrenopedagogika- dobry wy...
Wczoraj 14:01:32 przez ola_15

KOBIETA - PRACA I KARIERA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA

Psychologia kariery i biznesu.Dyskusje o poszukiwaniach pracy, rozmowach kwalifikacyjnych, psychologicznych aspektach pracy, karierze i rozwoju zawodowym kobiet, mobbingu, współpracownikach, szefostwie, motywacji do pracy, a także różnych ścieżkach kariery i łączeniu pracy z życiem prywatnym. Dysputy o komunikacji wewnętrznej w firmie, radzeniu sobie ze stresem, obowiązkami i rozwiązywaniu konfliktów w pracy.
727 8922 Dodatkowa praca po szkole/w we...
Dzisiaj 11:24:23 przez micoffska

PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA

Dyskusje na temat traktowania kobiet w konkretnych miejscach pracy, opis zawodów w których pracujemy, opisy etatów i miejsc pracy, giełda pomysłów na prowadzenie własnej firmy, wymiana informacji i doświadczeń na temat prowadzenia własnego biznesu, rankingi pracodawców stworzone przez kobiety, wymiana informacji o pracodawcach i przyjaznych dla kobiet miejscach pracy.
641 6693 Czy rozsadnie bedzie zostawic ...
Wczoraj 22:08:35 przez niepewnamama

PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA

Porady prawne, dyskusje na temat szeroko pojętego prawa,prawa pracy, odszkodowań, finansów. W tym dziale dowiesz się jak skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy prawne typu: mobbing w pracy, zawieranie umów, wynagrodzenia.Poruszamy tu też prawne aspekty rozwodów, separacji, odszkodowań za wypadki, rozdzielności majątkowej.
1800 15349 Jak wygląda sprawa z kredytem ...
Dzisiaj 09:41:19 przez Natalija

EMIGRANTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ

Wszystko na temat miłości, nauki , życia i pracy za granicą, barier językowych i kulturowych, trudności związanych z przystosowaniem się do nowego środowiska, związkach z obcokrajowcami i psychologicznych konsekwencjach emigracji. Przeniosłaś się do innego kraju ? Opowiedz nam jak wygląda życie w gorącym Madrycie, zimnym Sztokholmie czy odległym New Yorku - wymieńmy doświadczenia !
417 9102 Leczenie w PL podczas wizyt
Wczoraj 19:25:24 przez anetqueen

PODRÓŻNICZKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

PODRÓŻE MARZEŃ

Rozmowy o podróżach małych i tych większych, porady turystyczne, rankingi firm, sprzęt i odzież turystyczna, opowieści z podróży, miejsca turystyczne warte odwiedzenia zarówno w kraju jak i zagranicą.
388 5795 Przesyłka na adres hotelu
Wczoraj 20:52:11 przez kineza

KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA

Rozmowy i opinie na temat rożnych fajnych miejsc: restauracji, hoteli, ośrodków spa & wellnes. To także miejsce gdzie polecamy sobie fajne i ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne bądź sportowe z naszych regionów, a także dzielimy się wiedzą i pomysłami na temat urządzania własnych przyjęć w domu i ogrodzie.
134 1824 Wrocław - gdzie warto się wybr...
2015-07-04 22:03:03 przez kammiś

PANNA MŁODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE

Wszystko na temat oświadczyn, zaręczyn, wieczorów panieńskich, polterów, ślubów i uroczystości weselnych. Dyskusje o przygotowaniach, trendach i pomysłach na organizacją wieczoru panieńskiego, wesela, nocy i podróży poślubnej. Tutaj dyskutujemy także o psychologicznych aspektach zamążpójścia i zaręczyn oraz o pojawiających się wątpliwościach przed ślubem.
585 10252 "Ach, co to będzie za ślub!" -...
Dzisiaj 09:35:05 przez lilki

M JAK MAMA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA

Wszystko na temat zdrowia, psychologii, wychowania i edukacji dziecka w różnych etapach rozwoju, metody wychowawcze, czas wolny, gry i zabawy z dzieckiem, okres buntu, relacje z dzieckiem, relacje z nastolatkiem, trudne rozmowy, problemy wychowawcze.
1332 26314 Podróż pociągiem z 2,5-letnim ...
Wczoraj 11:42:50 przez Maugosias

NOWOCZESNA PANI DOMU

Forum Wątki Posty Ostatni post

W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA

Dyskusje na tematy związane z urządzaniem i dbałością o dom i mieszkanie, projektowaniem ogrodów, uprawą i pielęgnacją kwiatów, roślin doniczkowych i ogrodowych, pracami domowymi. Dyskusje o opiece, zdrowiu i pielęgnacji zwierząt domowych. Tutaj dzielimy się naszymi pomysłami na prezenty dla naszych najbliższych. To także kącik forumowych Majsterkowiczek.
895 15062 Pies i inne zwierzaki w upale...
Dzisiaj 12:22:39 przez Kleoma

KULTURA KOBIECYM OKIEM

Forum Wątki Posty Ostatni post

KULTURA

Dyskusje na temat szeroko pojętej kultury : literatura, teatr, muzyka. To także kącik "twórczości własnej" gdzie umieszczamy własne wiersze, kawałki prozy, artystyczne zdjęcia itd.
538 11935 Co poprawia nam humor?
Dzisiaj 09:30:17 przez Sponiewierana

ŚWIAT FILMU

Wszystko co wiąże się ze światem filmu : recenzje filmów, zapowiedzi, informacje.
470 9843 Co ostatnio oglądałaś ?
Dzisiaj 02:01:28 przez truskaweczka19

ROZWÓJ DUCHOWY W PRAKTYCE - RELIGIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA

Dyskusje na temat religii, psychologii religii, filozofii i etyki w odniesieniu do różnych dziedzin życia. Rozmyślania, kontemplacja, medytacja, modlitwa. Rozmowy o duchowych wędrówkach i poszukiwaniach oraz związanych z tym rozterkach i odkryciach.
819 32053 Zjawisko splatania kwantowego ...
Dzisiaj 10:22:26 przez Rumpelstiltskin

BABSKIE GOTOWANIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE

Rozmowy na temat kuchni regionalnych charakterystycznych dla różnych krajów świata, oryginalne smaki, nasze krajowe modyfikacje. Własnoręcznie sprawdzone przepisy i porady kulinarne.
672 10212 Baranina była za komuny dostęp...
Dzisiaj 13:21:54 przez Full Body Workout

MIĘDZY NAMI KOBIETAMI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM

Luźne i całkiem poważne dyskusje o różnych stylach życia i bycia, a także o polityce i społeczeństwie; Refleksje, analizy społeczne, komentarze, wynurzenia, własne idee, skargi, wnioski - wszystko z punktu widzenia kobiet.
1032 36982 Porozmawiajmy o naszych ojcach
Dzisiaj 12:57:24 przez montka

JEDNA PANI DRUGIEJ PANI

Forum Wątki Posty Ostatni post

OGŁOSZENIA

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia o pracę, zapowiedzi, informacje.
454 3668 rodzina wielodzietna potrzebuj...
2015-06-28 10:56:45 przez smallangel

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 246844
Wszystkie wątki: 72332
Wszystkie posty: 2552752
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: nutka_123
Użytkownicy online: 29
Goście online: 329
Online: 
artagnan,
bazyliada,
cslady,
Full Body Workout,
gabisia85,
iceman_40,
italianooo,
Jose,
Kasiula160,
Krejzolka82,
LeeBee,
letycja52,
Ludmiłaa,
Màrtainn,
Maagdaa123,
maria.elena.calienta,
niki12345678,
NinaLafairy,
nutka_123,
oldorando,
poly28,
reniam20,
Sienna,
sloneczko999,
trufelia,
Truhijo,
tulipan2015,
weronka44,
wsws_2000_wsws

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Mapa strony - Archiwum | Kontakt
© www.netkobiety.pl 2007-2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54