Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych, pełnoletnich i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda. Poznasz tu wiele nowych przyjaciółek - takich prawdziwych do tańca i do różańca. Będzie to miejsce gdzie będziesz mogła zawsze zajrzeć - aby ponarzekać, wypłakać się lub pośmiać. Czasem coś Cię rozbawi do łez, czasem w ferworze poglądów wzrośnie Ci adrenalinka. Jedno jest pewne - nigdy nie będziesz się tutaj nudzić. Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Dołącz do społeczności Netkobiet, poznaj rówieśniczki. Zapraszamy do Netkafejek :  18 +  · 20 +  · 25 +  · po 30  · po 40  · po 50

Dziś polecamy temat:

Kult zmarłych. Tradycje, zwyczaje i zabobony. Pierwszego listopada cmentarze płoną łuną płomieni świec, które zapalamy na grobach bliskich. Jest to w polskiej tradycji dzień szczególny. Dzień zadumy nad przemijaniem i wspomnień naszych najbliższy, którzy odeszli. Ale również okazja do spotkań rodzinnych. Jednak tradycje się różnią. Adam Mickiewicz w swoim dziele „Dziady” przybliża nam dawne obyczaje związane z Dniem Zadusznym. Dzięki niemu mamy świadomość, że w przeszłości inaczej wspominano zmarłych. Na Madagaskarze śmierć nie wzbudza w ludziach smutku. Tamtejsza ludność nie traktuje zmarłych jako kogoś, kto odszedł na zawsze. Ich obrzędy są radosne. Raz do roku lub na dwa lata wykopuje się tam szczątki zmarłych, które są zawinięte w całun i zawija w nowy. Obrzędowi towarzyszą tańce, śpiewy i biesiada z udziałem licznych gości. W Tybecie pożegnanie, pochówek zmarłego jest tradycją niemal masakryczną i kulturowo dla nas bardzo odmienną. Specjalny mnich ćwiartuje ciało i rozrzuca na pożarcie sępom. Tybetańczycy wierzą, że wraz z porywanymi przez ptaki szczątkami dusza zmarłego unosi się do nieba. Chińczycy mają swoje Święto Przodków i Święto Głodnych Duchów. W czasie pierwszego, które obchodzą piętnastego dnia po równonocy wiosennej, składa się ofiary przodkom, żeby zapewnić sobie ich przychylność. W Święto Głodnych Duchów (przypadające na piętnasty dzień siódmego miesiąca chińskiego kalendarza księżycowego) zarówno buddyści jak i taoiści odprawiają odpowiednie rytuały: modlą się za zmarłych oraz palą kadzidła, banknoty piekielne i inne dary. W to święto, według tamtejszych wierzeń, otwierają się bramy zaświatów i duchy błąkają się po ziemi w poszukiwaniu uciech i jedzenia. Chińczycy wierzą, że zmarli mają takie same potrzeby, co żywi. Składają Głodnym Duchom ofiary, żaby uchronić się przed ich gniewem. (...) »

NETKOBIETY - KOBIECE FORUM

Forum Wątki Posty Ostatni post

POZNAJMY SIĘ ...

Na dobry początek - szepnij nam kilka słów o sobie...
4373 27298 Opole - szukam ciekawych ludzi
Dzisiaj 02:22:24 przez havk

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Tutaj możesz stworzyć własną grupę wsparcia, lub założyć prywatną netkafejkę na codzienne pogaduchy o wszystkim z przyjaciółkami z forum.
490 585896 Po 50 - Netkafejka 50 + - dla ...
Dzisiaj 07:46:44 przez Halszka

MOJA NIESAMOWITA HISTORIA

Przeżyłaś coś niesamowitego? W Twoim życiu zdarzyło się coś o czym będziesz długo pamiętać ? A może stało się coś co zupełnie zmieniło jego bieg ? Koniecznie nam o tym opowiedz ! Podziel się z nami Twoją wiedzą i życiowym doświadczeniem ...
780 17571 Ile czasu można kochać po rozs...
Wczoraj 16:57:44 przez motylek456

Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek

Radosna twórczość naszych użytkowniczek. Pisarskie początki i debiuty. Zadebiutuj u nas na forum ze swoim artykułem, reportażem, opowiadaniem, fragmentem prozy lub poezją. Ocenimy, damy wskazówki i cenne porady! Zapraszamy! Nie pisz do szuflady, podziel się swoim talentem z innymi !
145 7176 Witaj zdrówko!
Dzisiaj 07:12:38 przez Ba-Cha

PSYCHOLOGIA W NASZYM ŻYCIU

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA

Tematy związane ze zjawiskami psychicznymi, relacjami interpersonalnymi, osobowością i charakterem człowieka, emocjami i różnego rodzaju patologiami i nałogami.
3354 88273 Ludzie wokół nas - fałszywi?
Dzisiaj 07:37:26 przez Milionek

NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY

Dyskusje na temat różnych aspektów nieśmiałości, niedowartościowania, braku akceptacji siebie, niskiego poczucia własnej wartości, zaniżonej samooceny i kompleksów. Rozmowy o tym czym jest nieśmiałość, niska samoocena czy kompleksy i jak sobie z nimi radzić w życiu codziennym.
998 23418 czy wypada kobiecie zrobić pie...
Dzisiaj 01:57:57 przez havk

STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA

Tematy dotyczące sytuacji wywołujących stres, irracjonalnych lęków, stanów nerwicowych, fobii, zaburzeń psychicznych, nerwic, psychoz, sposobów ich leczenia oraz ośrodków i poradni gdzie można uzyskać pomoc.
1099 20309 Brak we mnie życia i motywacji...
Wczoraj 23:40:03 przez tiszantul

MIŁOŚĆ, RODZINA, MAŁŻEŃSTWO

Forum Wątki Posty Ostatni post

MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO

Wszystko o uczuciach i miłości w związkach, małżeństwie. O partnerstwie. O kobietach i o mężczyznach oraz relacjach między nimi w kontekście uczuć i miłości. Jak stworzyć udane małżeństwo lub związek? Czy możliwa jest dojrzała przyjaźń damsko - męska? Jak umocnić związek i wypracować w nim partnerskie relacje? Jak obronić związek przed rutyną? Czym jest dojrzała miłość? Jaki jest przepis na szczęście w małżeństwie?
10895 217723 Usmiechnij sie :)
Dzisiaj 01:54:33 przez Basia1973

TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI

Dyskusje o różnych aspektach toksycznej i trudnej miłości. Tematy związane z agresją, przemocą, wykorzystywaniem ze strony partnera, brakiem zaufania, rozczarowaniem, kontrolą i zazdrością w związku. Czy swoją nadmierną miłością i kontrolą partnera możemy zniszczyć nasz związek? Co zrobić gdy nasz partner niszczy nas i nasze marzenia, ambicje? Jak postępować gdy partner zachowuje się agresywnie lub wpada w nałóg (alkoholu, papierosów, narkotyków itd)? Zastanówmy się nad tym wspólnie !
3182 61385 Mocno skomplikowany początek
Wczoraj 23:42:26 przez Skywalk

ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET

Dyskusje na temat związków na odległość i miłości oraz internetu. Jak przetrwać w związku w którym dzielą nas od siebie kilometry? Jak budować związek, kiedy nie widzimy się na co dzień ? Tutaj dyskutujemy też na temat miłości z internetu, przez internet oraz problemach z tym związanych.
911 26491 Boje sie, pomocy :(
Dzisiaj 02:19:40 przez havk

ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD

Dyskusje na temat rozstań i powrotów, zdrady emocjonalnej i fizycznej, flirtów i przygód poza związkiem, tzw."skoków w bok", przyczyn zrywania związków oraz rozwodów. Jak ukoić ból po zdradzie? Jak zacząć nowe życie po rozstaniu lub rozwodzie z kimś kto był dla nas dotąd całym światem? Jak postępować, będąc "tą drugą"? Jak się rozstać i jak odejść ? Jak zachowywać się wobec EX będąc po rozstaniu lub rozwodzie? Razem poszukajmy odpowiedzi !
6458 303846 Facet nie chce czy to moze ja ...
Dzisiaj 01:36:33 przez Elle88

RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE

Tutaj będziemy zastanawiać się i dyskutować na temat naszych relacji ze znajomymi, przyjaciółmi, a także dalszymi i bliskimi członkami naszej rodziny. Jak mieć dobre relacje z rodzicami ? Co zrobić, gdy zawiodła przyjaciółka? Jak dogadać się z teściową, bratem czy siostrą ? Jak dotrzeć i porozumieć się z dorosłymi dziećmi ? To pytania, na które postaramy się znaleźć wspólnie odpowiedz.
1547 28661 Psychopata w rodzinie
Wczoraj 13:54:50 przez Radkka

SAMOTNOŚĆ

Tematy dotyczące życia w pojedynkę, samotności, relacji z otoczeniem w aspekcie bycia singlem, spędzania i organizacji wolnego czasu oraz planowania przyszłości. W tym dziale zastanawiamy się także nad tzw. syndromem "samotności wśród tłumu" oraz samotności w związku.
1914 63438 Gdzie spotkać wolnego mężczyzn...
Dzisiaj 03:21:37 przez Lovelka17

SEKS I PSYCHOLOGIA

Forum Wątki Posty Ostatni post

SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA

Rozmowy o seksie i jego psychologicznych aspektach, o erotyce, o naszych pragnieniach, upodobaniach, obawach i barierach dotyczących miłości fizycznej. Uwaga - dział zawiera treści o tematyce erotycznej. Wchodząc do tego działu, oświadczasz równocześnie, że masz ukończone 18 lat i w świetle polskiego prawa jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - nie wchodź do tego działu. Posty osób niepełnoletnich będą usuwane.
2491 83070 Męskosc
Wczoraj 23:19:12 przez Łógiń

ANTYKONCEPCJA I CIĄŻA

Forum Wątki Posty Ostatni post

ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA

Wszystko na temat zapobiegania ciąży, środków antykoncepcyjnych, zagrożeń i pozytywnych aspektów zdrowotnych wynikających ze stosowania poszczególnych metod.
605 11352 czy decydować się na tabletki ...
2014-10-30 23:21:12 przez mama2011

CIĄŻA I PORÓD

Wszystko na temat ciąży i porodu, objawy, przebieg, zagrożenia, badania, dieta, poczęcie.
1110 247835 marcowe mamusie 2014 :)
Dzisiaj 05:32:27 przez mirella

ZDROWIE KOBIETY

Forum Wątki Posty Ostatni post

ZDROWIE KOBIETY

Dział poświęcony medycynie tradycyjnej, akademickiej. Wszystko na temat chorób, różnych aspektów zdrowia i dbałości o dobre samopoczucie,a także różnych form ruchu, dyscyplin sportowych, fitnessu. Rozmowy i opinie na temat służby zdrowia, szpitali, klinik,potrzeb i oczekiwań pacjentek.
2073 23800 Dieta oxy z Dzień Dobry tvn, k...
Wczoraj 23:32:28 przez tashimanna

MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY

Dział poświęcony medycynie naturalnej oraz medycynie ludowej, a także różnym terapiom naturalnym. Rozmowy na temat fitoterapii i ziołolecznictwa. Wszystko na temat diet i zdrowego odżywiania : zdrowa żywność, witaminy, zioła, przyprawy ziołowe, związki mineralne, popularne i skuteczne diety.
506 9225 Dietetyk
Wczoraj 23:03:02 przez karolinak886

RECENZJE SUPLEMENTÓW, PREPARATÓW

Recenzje i rozmowy dotyczące różnych suplementów, witamin, preparatów - także tych naturalnych.
239 2696 Najlepszy suplement diety na o...
2014-10-28 08:14:05 przez Marcjano

KOBIECA MODA I URODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

Rozmowy o pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegach upiększających, pięknie wewnętrznym i zewnętrznym.
774 11863 Laserowe usuwanie wasika... bo...
Wczoraj 20:22:25 przez karolinak886

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Rozmowy o urodzie i pielęgnacji włosów, porady z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur. Recenzje kosmetyków do pielęgnacji włosów.
556 7245 Czy kiedyś korzystaliście z ta...
Dzisiaj 04:12:09 przez Małpa69

WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU

Wirtualne studio wizażu. Świat wizażu, makijażu i najnowszych trendów w stylizacji. Rozmowy o modzie, najnowszych trendach, projektantach, markach firmowych, kolekcjach, sklepach i zakupach.
793 12153 Czy nosicie biżuterię ręcznie ...
Dzisiaj 04:13:56 przez Małpa69

RECENZJE KOSMETYKÓW DLA KOBIET, PERFUM

Recenzje kosmetyków do twarzy i ciała oraz perfum. Rozmowy o kosmetykach i środkach upiększających zarówno tych, które możemy kupić jak i tych, które przygotowujemy samodzielnie w domu.
489 4397 olejek z opuncji figowej
2014-10-30 22:37:56 przez edytka55

STUDENTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE

Informacje dla każdej studentki! Tematy dotyczące różnych kierunków studiów, studiowania, życia studenckiego, obrony i pisania prac licencjackich i magisterskich. Dla absolwentek informacje na temat studiów podyplomowych, doktoratów, możliwości dalszego rozwoju, studiów MBA, wszelkiego rodzaju kursów, stypendiów, staży.
737 8482 Technik farmaceutyczny jak wyg...
Dzisiaj 00:05:07 przez patryckab

KOBIETA - PRACA I KARIERA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA

Psychologia kariery i biznesu.Dyskusje o poszukiwaniach pracy, rozmowach kwalifikacyjnych, psychologicznych aspektach pracy, karierze i rozwoju zawodowym kobiet, mobbingu, współpracownikach, szefostwie, motywacji do pracy, a także różnych ścieżkach kariery i łączeniu pracy z życiem prywatnym. Dysputy o komunikacji wewnętrznej w firmie, radzeniu sobie ze stresem, obowiązkami i rozwiązywaniu konfliktów w pracy.
665 7589 Dobry pomysł na własny biznes ...
Wczoraj 19:41:37 przez lilith31

PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA

Dyskusje na temat traktowania kobiet w konkretnych miejscach pracy, opis zawodów w których pracujemy, opisy etatów i miejsc pracy, giełda pomysłów na prowadzenie własnej firmy, wymiana informacji i doświadczeń na temat prowadzenia własnego biznesu, rankingi pracodawców stworzone przez kobiety, wymiana informacji o pracodawcach i przyjaznych dla kobiet miejscach pracy.
587 5595 jaka praca w domu dla młodej m...
Wczoraj 20:52:32 przez kobitka11

PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA

Porady prawne, dyskusje na temat szeroko pojętego prawa,prawa pracy, odszkodowań, finansów. W tym dziale dowiesz się jak skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy prawne typu: mobbing w pracy, zawieranie umów, wynagrodzenia.Poruszamy tu też prawne aspekty rozwodów, separacji, odszkodowań za wypadki, rozdzielności majątkowej.
1605 11919 rozwiązanie ciąży = wygaśnięci...
2014-10-30 09:19:54 przez JustynaG

EMIGRANTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ

Wszystko na temat miłości, nauki , życia i pracy za granicą, barier językowych i kulturowych, trudności związanych z przystosowaniem się do nowego środowiska, związkach z obcokrajowcami i psychologicznych konsekwencjach emigracji. Przeniosłaś się do innego kraju ? Opowiedz nam jak wygląda życie w gorącym Madrycie, zimnym Sztokholmie czy odległym New Yorku - wymieńmy doświadczenia !
368 8586 chłopak/mąż cudzoziemiec
2014-10-30 19:19:42 przez Patito

PODRÓŻNICZKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

PODRÓŻE MARZEŃ

Rozmowy o podróżach małych i tych większych, porady turystyczne, rankingi firm, sprzęt i odzież turystyczna, opowieści z podróży, miejsca turystyczne warte odwiedzenia zarówno w kraju jak i zagranicą.
358 5065 Podróże w nieznane - dla odważ...
Wczoraj 19:04:22 przez dala

KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA

Rozmowy i opinie na temat rożnych fajnych miejsc: restauracji, hoteli, ośrodków spa & wellnes. To także miejsce gdzie polecamy sobie fajne i ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne bądź sportowe z naszych regionów, a także dzielimy się wiedzą i pomysłami na temat urządzania własnych przyjęć w domu i ogrodzie.
124 1626 Bieszczady- latem
2014-10-27 10:02:35 przez Bubuś

PANNA MŁODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE

Wszystko na temat oświadczyn, zaręczyn, wieczorów panieńskich, polterów, ślubów i uroczystości weselnych. Dyskusje o przygotowaniach, trendach i pomysłach na organizacją wieczoru panieńskiego, wesela, nocy i podróży poślubnej. Tutaj dyskutujemy także o psychologicznych aspektach zamążpójścia i zaręczyn oraz o pojawiających się wątpliwościach przed ślubem.
530 8961 Niechciane dzieci na weselu
Wczoraj 18:07:39 przez dorota.f

M JAK MAMA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA

Wszystko na temat zdrowia, psychologii, wychowania i edukacji dziecka w różnych etapach rozwoju, metody wychowawcze, czas wolny, gry i zabawy z dzieckiem, okres buntu, relacje z dzieckiem, relacje z nastolatkiem, trudne rozmowy, problemy wychowawcze.
1200 22368 Nie potrafię poradzić sobie z ...
Wczoraj 12:54:28 przez in_ka

NOWOCZESNA PANI DOMU

Forum Wątki Posty Ostatni post

W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA

Dyskusje na tematy związane z urządzaniem i dbałością o dom i mieszkanie, projektowaniem ogrodów, uprawą i pielęgnacją kwiatów, roślin doniczkowych i ogrodowych, pracami domowymi. Dyskusje o opiece, zdrowiu i pielęgnacji zwierząt domowych. Tutaj dzielimy się naszymi pomysłami na prezenty dla naszych najbliższych. To także kącik forumowych Majsterkowiczek.
757 12091 damski zegarek - propozycje
Dzisiaj 03:12:14 przez Małpa69

KULTURA KOBIECYM OKIEM

Forum Wątki Posty Ostatni post

KULTURA

Dyskusje na temat szeroko pojętej kultury : literatura, teatr, muzyka. To także kącik "twórczości własnej" gdzie umieszczamy własne wiersze, kawałki prozy, artystyczne zdjęcia itd.
488 10442 e-booki
Wczoraj 22:07:51 przez katarina

ŚWIAT FILMU

Wszystko co wiąże się ze światem filmu : recenzje filmów, zapowiedzi, informacje.
429 8379 Polskie filmy - co warto obejr...
Wczoraj 17:33:26 przez lilly25

ROZWÓJ DUCHOWY W PRAKTYCE - RELIGIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA

Dyskusje na temat religii, psychologii religii, filozofii i etyki w odniesieniu do różnych dziedzin życia. Rozmyślania, kontemplacja, medytacja, modlitwa. Rozmowy o duchowych wędrówkach i poszukiwaniach oraz związanych z tym rozterkach i odkryciach.
743 27836 Kult zmarłych. Tradycje, zwycz...
Dzisiaj 07:37:43 przez in_ka

BABSKIE GOTOWANIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE

Rozmowy na temat kuchni regionalnych charakterystycznych dla różnych krajów świata, oryginalne smaki, nasze krajowe modyfikacje. Własnoręcznie sprawdzone przepisy i porady kulinarne.
632 8711 Wasze ulubione słodycze
Wczoraj 14:07:10 przez Lesandra

MIĘDZY NAMI KOBIETAMI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM

Luźne i całkiem poważne dyskusje o różnych stylach życia i bycia, a także o polityce i społeczeństwie; Refleksje, analizy społeczne, komentarze, wynurzenia, własne idee, skargi, wnioski - wszystko z punktu widzenia kobiet.
873 25169 Wyloguj się do życia!
Wczoraj 23:49:41 przez Olinka

JEDNA PANI DRUGIEJ PANI

Forum Wątki Posty Ostatni post

OGŁOSZENIA

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia o pracę, zapowiedzi, informacje.
374 2340 Język za język.
2014-10-30 20:22:42 przez Patito

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 235525
Wszystkie wątki: 62843
Wszystkie posty: 2159245
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: gabrysiah79
Użytkownicy online: 14
Goście online: 128
Online: 
Czarna Kotka,
dayzi,
fujitsu,
gabrysiah79,
Halszka,
in_ka,
karla90,
krzys1001,
Milionek,
Myszeczka23,
ona1990ona,
Pirx,
Przyszłość,
robert247

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Mapa strony - Archiwum | Kontakt
© www.netkobiety.pl 2007-2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54