Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych, pełnoletnich i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda. Poznasz tu wiele nowych przyjaciółek - takich prawdziwych do tańca i do różańca. Będzie to miejsce gdzie będziesz mogła zawsze zajrzeć - aby ponarzekać, wypłakać się lub pośmiać. Czasem coś Cię rozbawi do łez, czasem w ferworze poglądów wzrośnie Ci adrenalinka. Jedno jest pewne - nigdy nie będziesz się tutaj nudzić. Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Dołącz do społeczności Netkobiet, poznaj rówieśniczki. Zapraszamy do Netkafejek :  18 +  · 20 +  · 25 +  · po 30  · po 40  · po 50

Dziś polecamy temat:

Zanik empatii, wymierająca inteligencja i przypływ prostactwa... Czy też coraz częściej dostrzegacie to na co dzień? Nie wiem, czy to ja mam jakiegoś pecha, czy tak już po prostu dzieje się wśród młodszego pokolenia, ale tak strasznie trudno mi poznać kogoś na poziomie... I nie chodzi tu wcale o wykształcenie (już się wielokrotnie przekonałam, że ono o niczym nie świadczy), ale o zwykłą inteligencję (w tym również życiową i emocjonalną), kulturę osobistą, itd. Wkrótce skończę 23 lata i mam wrażenie, że wśród młodych ludzi coraz bardziej zanika inteligencja i empatia, a narasta zwykłe buractwo. Czasem jak czytam/słyszę wypowiedzi niektórych, to mi włosy dęba stają - głupota, jad, jad i jeszcze więcej jadu. Jeden z drugim się kłóci i wzajemnie obraża, po czym ktoś trzeci dołącza, potem czwarty... Widzę to codziennie - zarówno w internecie, jak i "w realu". Pierwszy z brzegu przykład - na filmweb MASA ludzi przekrzykuje się nawzajem, jaki to film "X" jest głupi, bo to i tamto. W rzeczywistości w filmie nie ma błędu, po prostu oni nie zrozumieli pewnej rzeczy, dodam, że rzeczy naprawdę BARDZO PROSTEJ i podanej na tacy w zakończeniu. Choć nie grzeszą bystrością, za to świetnie im idzie wyścig pt. "kto komu mocniej przywali". Druga rzecz - analfabetyzm. Coraz więcej ludzi ma poważne problemy z wysławianiem się i pisownią - często widzę takie byki ortograficzne i takie składnie w zdaniach, że kompletnie nie można zrozumieć z pozoru prostej wypowiedzi. Dramat, żeby nie znać PODSTAW języka ojczystego... No ale tak się dzieje, gdy przez cały rok nie przeczyta się nawet jednej powieści, choćby krótkiej. Zamiast tego lepiej żyć "od imprezy do imprezy", a jako hobby uważać granie w głupie gierki na fejsie. I nic poza tym. (...) »

NETKOBIETY - KOBIECE FORUM

Forum Wątki Posty Ostatni post

POZNAJMY SIĘ ...

Na dobry początek - szepnij nam kilka słów o sobie...
4531 28123 Witam
Dzisiaj 20:50:42 przez Madziollka

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Tutaj możesz stworzyć własną grupę wsparcia, lub założyć prywatną netkafejkę na codzienne pogaduchy o wszystkim z przyjaciółkami z forum.
519 609417 Codzienne pogaduszki
Dzisiaj 23:11:02 przez Madzialunia22

MOJA NIESAMOWITA HISTORIA

Przeżyłaś coś niesamowitego? W Twoim życiu zdarzyło się coś o czym będziesz długo pamiętać ? A może stało się coś co zupełnie zmieniło jego bieg ? Koniecznie nam o tym opowiedz ! Podziel się z nami Twoją wiedzą i życiowym doświadczeniem ...
809 18222 potrzebuję pomocy finansowej l...
Dzisiaj 20:00:22 przez Karolina695

Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek

Radosna twórczość naszych użytkowniczek. Pisarskie początki i debiuty. Zadebiutuj u nas na forum ze swoim artykułem, reportażem, opowiadaniem, fragmentem prozy lub poezją. Ocenimy, damy wskazówki i cenne porady! Zapraszamy! Nie pisz do szuflady, podziel się swoim talentem z innymi !
166 7756 Chyba życiowe, moje...zachęcam...
Dzisiaj 18:52:43 przez Blanka333

PSYCHOLOGIA W NASZYM ŻYCIU

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA

Tematy związane ze zjawiskami psychicznymi, relacjami interpersonalnymi, osobowością i charakterem człowieka, emocjami i różnego rodzaju patologiami i nałogami.
3539 93886 uświadomiony przemocowiec
Dzisiaj 22:49:57 przez tenniedobry2

NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY

Dyskusje na temat różnych aspektów nieśmiałości, niedowartościowania, braku akceptacji siebie, niskiego poczucia własnej wartości, zaniżonej samooceny i kompleksów. Rozmowy o tym czym jest nieśmiałość, niska samoocena czy kompleksy i jak sobie z nimi radzić w życiu codziennym.
1045 24353 Dogonić marzenia
Dzisiaj 22:44:54 przez rzeka_marzen

STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA

Tematy dotyczące sytuacji wywołujących stres, irracjonalnych lęków, stanów nerwicowych, fobii, zaburzeń psychicznych, nerwic, psychoz, sposobów ich leczenia oraz ośrodków i poradni gdzie można uzyskać pomoc.
1162 21195 Znęcanie się psychiczne.
Dzisiaj 21:56:30 przez ogia

MIŁOŚĆ, RODZINA, MAŁŻEŃSTWO

Forum Wątki Posty Ostatni post

MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO

Wszystko o uczuciach i miłości w związkach, małżeństwie. O partnerstwie. O kobietach i o mężczyznach oraz relacjach między nimi w kontekście uczuć i miłości. Jak stworzyć udane małżeństwo lub związek? Czy możliwa jest dojrzała przyjaźń damsko - męska? Jak umocnić związek i wypracować w nim partnerskie relacje? Jak obronić związek przed rutyną? Czym jest dojrzała miłość? Jaki jest przepis na szczęście w małżeństwie?
11559 234281 Facet z pod znaku Barana
Dzisiaj 23:22:35 przez makub

TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI

Dyskusje o różnych aspektach toksycznej i trudnej miłości. Tematy związane z agresją, przemocą, wykorzystywaniem ze strony partnera, brakiem zaufania, rozczarowaniem, kontrolą i zazdrością w związku. Czy swoją nadmierną miłością i kontrolą partnera możemy zniszczyć nasz związek? Co zrobić gdy nasz partner niszczy nas i nasze marzenia, ambicje? Jak postępować gdy partner zachowuje się agresywnie lub wpada w nałóg (alkoholu, papierosów, narkotyków itd)? Zastanówmy się nad tym wspólnie !
3367 64074 czy to jest możliwe ze wróci ...
Dzisiaj 23:04:05 przez kinia221

ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET

Dyskusje na temat związków na odległość i miłości oraz internetu. Jak przetrwać w związku w którym dzielą nas od siebie kilometry? Jak budować związek, kiedy nie widzimy się na co dzień ? Tutaj dyskutujemy też na temat miłości z internetu, przez internet oraz problemach z tym związanych.
954 27138 Moj chłopak wyjechał smutek i ...
Dzisiaj 23:05:35 przez Joasia_ana

ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD

Dyskusje na temat rozstań i powrotów, zdrady emocjonalnej i fizycznej, flirtów i przygód poza związkiem, tzw."skoków w bok", przyczyn zrywania związków oraz rozwodów. Jak ukoić ból po zdradzie? Jak zacząć nowe życie po rozstaniu lub rozwodzie z kimś kto był dla nas dotąd całym światem? Jak postępować, będąc "tą drugą"? Jak się rozstać i jak odejść ? Jak zachowywać się wobec EX będąc po rozstaniu lub rozwodzie? Razem poszukajmy odpowiedzi !
6834 323569 Jak to jest z tym staraniem? P...
Dzisiaj 23:21:12 przez dziewan

RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE

Tutaj będziemy zastanawiać się i dyskutować na temat naszych relacji ze znajomymi, przyjaciółmi, a także dalszymi i bliskimi członkami naszej rodziny. Jak mieć dobre relacje z rodzicami ? Co zrobić, gdy zawiodła przyjaciółka? Jak dogadać się z teściową, bratem czy siostrą ? Jak dotrzeć i porozumieć się z dorosłymi dziećmi ? To pytania, na które postaramy się znaleźć wspólnie odpowiedz.
1612 29720 Partner nie chce wyprowadzić s...
Wczoraj 22:52:03 przez Kleoma

SAMOTNOŚĆ

Tematy dotyczące życia w pojedynkę, samotności, relacji z otoczeniem w aspekcie bycia singlem, spędzania i organizacji wolnego czasu oraz planowania przyszłości. W tym dziale zastanawiamy się także nad tzw. syndromem "samotności wśród tłumu" oraz samotności w związku.
2029 73365 stygmatyzowanie samotności - z...
Dzisiaj 23:20:14 przez marmolada1984

SEKS I PSYCHOLOGIA

Forum Wątki Posty Ostatni post

SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA

Rozmowy o seksie i jego psychologicznych aspektach, o erotyce, o naszych pragnieniach, upodobaniach, obawach i barierach dotyczących miłości fizycznej. Uwaga - dział zawiera treści o tematyce erotycznej. Wchodząc do tego działu, oświadczasz równocześnie, że masz ukończone 18 lat i w świetle polskiego prawa jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - nie wchodź do tego działu. Posty osób niepełnoletnich będą usuwane.
2633 87651 Takie malutkie BDSM co sądzici...
Dzisiaj 23:20:25 przez YourShadow

ANTYKONCEPCJA I CIĄŻA

Forum Wątki Posty Ostatni post

ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA

Wszystko na temat zapobiegania ciąży, środków antykoncepcyjnych, zagrożeń i pozytywnych aspektów zdrowotnych wynikających ze stosowania poszczególnych metod.
642 11779 tabletki Vibin mini po raz pie...
Dzisiaj 11:38:48 przez pigułka94

CIĄŻA I PORÓD

Wszystko na temat ciąży i porodu, objawy, przebieg, zagrożenia, badania, dieta, poczęcie.
1218 249150 Netkafejka przyszłych mam - ci...
Dzisiaj 23:17:43 przez ilo27

ZDROWIE KOBIETY

Forum Wątki Posty Ostatni post

ZDROWIE KOBIETY

Dział poświęcony medycynie tradycyjnej, akademickiej. Wszystko na temat chorób, różnych aspektów zdrowia i dbałości o dobre samopoczucie,a także różnych form ruchu, dyscyplin sportowych, fitnessu. Rozmowy i opinie na temat służby zdrowia, szpitali, klinik,potrzeb i oczekiwań pacjentek.
2158 24756 Ból mięśni
Dzisiaj 22:34:34 przez Molly11

MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY

Dział poświęcony medycynie naturalnej oraz medycynie ludowej, a także różnym terapiom naturalnym. Rozmowy na temat fitoterapii i ziołolecznictwa. Wszystko na temat diet i zdrowego odżywiania : zdrowa żywność, witaminy, zioła, przyprawy ziołowe, związki mineralne, popularne i skuteczne diety.
519 9712 Tabletki na odchudzanie, które...
Dzisiaj 20:57:13 przez FitCross System

RECENZJE SUPLEMENTÓW, PREPARATÓW

Recenzje i rozmowy dotyczące różnych suplementów, witamin, preparatów - także tych naturalnych.
244 2794 Skurcze:(
Wczoraj 00:52:21 przez Małpa69

KOBIECA MODA I URODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

Rozmowy o pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegach upiększających, pięknie wewnętrznym i zewnętrznym.
792 12227 Blizny po trądziku, jak się te...
Dzisiaj 18:47:15 przez kawa_na_ławęę

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Rozmowy o urodzie i pielęgnacji włosów, porady z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur. Recenzje kosmetyków do pielęgnacji włosów.
566 7382 Jakie proponujecie odzywki i s...
Dzisiaj 14:31:55 przez Doroti29

WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU

Wirtualne studio wizażu. Świat wizażu, makijażu i najnowszych trendów w stylizacji. Rozmowy o modzie, najnowszych trendach, projektantach, markach firmowych, kolekcjach, sklepach i zakupach.
825 12402 Gdzie kupić dobrej jakości ubr...
Dzisiaj 20:32:21 przez monikaderc

RECENZJE KOSMETYKÓW DLA KOBIET, PERFUM

Recenzje kosmetyków do twarzy i ciała oraz perfum. Rozmowy o kosmetykach i środkach upiększających zarówno tych, które możemy kupić jak i tych, które przygotowujemy samodzielnie w domu.
498 4483 Olejek arganowy
Dzisiaj 20:48:18 przez kawa_na_ławęę

STUDENTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE

Informacje dla każdej studentki! Tematy dotyczące różnych kierunków studiów, studiowania, życia studenckiego, obrony i pisania prac licencjackich i magisterskich. Dla absolwentek informacje na temat studiów podyplomowych, doktoratów, możliwości dalszego rozwoju, studiów MBA, wszelkiego rodzaju kursów, stypendiów, staży.
760 8743 Pedagogika przedszkolna i wcze...
Wczoraj 19:35:08 przez KaMon20

KOBIETA - PRACA I KARIERA

Forum Wątki Posty Ostatni post

PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA

Psychologia kariery i biznesu.Dyskusje o poszukiwaniach pracy, rozmowach kwalifikacyjnych, psychologicznych aspektach pracy, karierze i rozwoju zawodowym kobiet, mobbingu, współpracownikach, szefostwie, motywacji do pracy, a także różnych ścieżkach kariery i łączeniu pracy z życiem prywatnym. Dysputy o komunikacji wewnętrznej w firmie, radzeniu sobie ze stresem, obowiązkami i rozwiązywaniu konfliktów w pracy.
688 7896 do niczego się nie nadaję
Dzisiaj 18:55:38 przez kasha151288

PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA

Dyskusje na temat traktowania kobiet w konkretnych miejscach pracy, opis zawodów w których pracujemy, opisy etatów i miejsc pracy, giełda pomysłów na prowadzenie własnej firmy, wymiana informacji i doświadczeń na temat prowadzenia własnego biznesu, rankingi pracodawców stworzone przez kobiety, wymiana informacji o pracodawcach i przyjaznych dla kobiet miejscach pracy.
604 5740 korepetycje - próbować dalej, ...
Dzisiaj 21:43:54 przez Ślimaczyca

PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA

Porady prawne, dyskusje na temat szeroko pojętego prawa,prawa pracy, odszkodowań, finansów. W tym dziale dowiesz się jak skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy prawne typu: mobbing w pracy, zawieranie umów, wynagrodzenia.Poruszamy tu też prawne aspekty rozwodów, separacji, odszkodowań za wypadki, rozdzielności majątkowej.
1688 12537 rozliczenie pit - problem
Dzisiaj 22:38:43 przez Volver

EMIGRANTKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ

Wszystko na temat miłości, nauki , życia i pracy za granicą, barier językowych i kulturowych, trudności związanych z przystosowaniem się do nowego środowiska, związkach z obcokrajowcami i psychologicznych konsekwencjach emigracji. Przeniosłaś się do innego kraju ? Opowiedz nam jak wygląda życie w gorącym Madrycie, zimnym Sztokholmie czy odległym New Yorku - wymieńmy doświadczenia !
387 8426 Zycie w Niemczech.
Wczoraj 21:39:38 przez perek222

PODRÓŻNICZKI

Forum Wątki Posty Ostatni post

PODRÓŻE MARZEŃ

Rozmowy o podróżach małych i tych większych, porady turystyczne, rankingi firm, sprzęt i odzież turystyczna, opowieści z podróży, miejsca turystyczne warte odwiedzenia zarówno w kraju jak i zagranicą.
366 5182 Za granicę - na własną ręke cz...
Dzisiaj 21:50:50 przez ogia

KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA

Rozmowy i opinie na temat rożnych fajnych miejsc: restauracji, hoteli, ośrodków spa & wellnes. To także miejsce gdzie polecamy sobie fajne i ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne bądź sportowe z naszych regionów, a także dzielimy się wiedzą i pomysłami na temat urządzania własnych przyjęć w domu i ogrodzie.
127 1684 Gdzie na kolację w Krakowie?
Dzisiaj 02:21:10 przez lilka288

PANNA MŁODA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE

Wszystko na temat oświadczyn, zaręczyn, wieczorów panieńskich, polterów, ślubów i uroczystości weselnych. Dyskusje o przygotowaniach, trendach i pomysłach na organizacją wieczoru panieńskiego, wesela, nocy i podróży poślubnej. Tutaj dyskutujemy także o psychologicznych aspektach zamążpójścia i zaręczyn oraz o pojawiających się wątpliwościach przed ślubem.
544 9155 Wesele w Przebojowej Kuchni Wa...
Dzisiaj 22:44:30 przez Molly11

M JAK MAMA

Forum Wątki Posty Ostatni post

WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA

Wszystko na temat zdrowia, psychologii, wychowania i edukacji dziecka w różnych etapach rozwoju, metody wychowawcze, czas wolny, gry i zabawy z dzieckiem, okres buntu, relacje z dzieckiem, relacje z nastolatkiem, trudne rozmowy, problemy wychowawcze.
1269 23504 jak poradzić sobie z 3 latką
Dzisiaj 22:01:14 przez dita1234

NOWOCZESNA PANI DOMU

Forum Wątki Posty Ostatni post

W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA

Dyskusje na tematy związane z urządzaniem i dbałością o dom i mieszkanie, projektowaniem ogrodów, uprawą i pielęgnacją kwiatów, roślin doniczkowych i ogrodowych, pracami domowymi. Dyskusje o opiece, zdrowiu i pielęgnacji zwierząt domowych. Tutaj dzielimy się naszymi pomysłami na prezenty dla naszych najbliższych. To także kącik forumowych Majsterkowiczek.
806 12988 Jak ciekawie urządzić mały pr...
Dzisiaj 22:50:05 przez Olinka

KULTURA KOBIECYM OKIEM

Forum Wątki Posty Ostatni post

KULTURA

Dyskusje na temat szeroko pojętej kultury : literatura, teatr, muzyka. To także kącik "twórczości własnej" gdzie umieszczamy własne wiersze, kawałki prozy, artystyczne zdjęcia itd.
505 10777 Czego słuchacie w tej chwili :...
Wczoraj 16:11:57 przez Xwoman

ŚWIAT FILMU

Wszystko co wiąże się ze światem filmu : recenzje filmów, zapowiedzi, informacje.
444 8795 Co ostatnio oglądałaś ?
Dzisiaj 23:19:22 przez truskaweczka19

ROZWÓJ DUCHOWY W PRAKTYCE - RELIGIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA

Dyskusje na temat religii, psychologii religii, filozofii i etyki w odniesieniu do różnych dziedzin życia. Rozmyślania, kontemplacja, medytacja, modlitwa. Rozmowy o duchowych wędrówkach i poszukiwaniach oraz związanych z tym rozterkach i odkryciach.
774 29322 Szkodliwość zakazu seksu przed...
Dzisiaj 22:39:53 przez kicur

BABSKIE GOTOWANIE

Forum Wątki Posty Ostatni post

KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE

Rozmowy na temat kuchni regionalnych charakterystycznych dla różnych krajów świata, oryginalne smaki, nasze krajowe modyfikacje. Własnoręcznie sprawdzone przepisy i porady kulinarne.
644 9019 Kto lubi/jada sushi ? :) konku...
Dzisiaj 18:40:42 przez Anastacjaa

MIĘDZY NAMI KOBIETAMI

Forum Wątki Posty Ostatni post

STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM

Luźne i całkiem poważne dyskusje o różnych stylach życia i bycia, a także o polityce i społeczeństwie; Refleksje, analizy społeczne, komentarze, wynurzenia, własne idee, skargi, wnioski - wszystko z punktu widzenia kobiet.
928 29152 teściowa chce nas wyrzucić z d...
Dzisiaj 22:33:55 przez Kleoma

JEDNA PANI DRUGIEJ PANI

Forum Wątki Posty Ostatni post

OGŁOSZENIA

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia o pracę, zapowiedzi, informacje.
400 2854 MALUSZKOWY TARG!!!
Dzisiaj 19:25:33 przez szkola1990

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 239615
Wszystkie wątki: 66487
Wszystkie posty: 2278778
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: hani
Użytkownicy online: 43
Goście online: 398
Online: 
Agniesia97,
alebuba,
Aura,
bakalia,
Beata50+,
Beyondblackie,
cslady,
dziewan,
Enona,
ewczas,
Ewka58,
Excop,
filezila,
gma,
gojka102,
GORKA,
hani,
IsaBella77,
jago18,
Klaudyna59,
Kleoma,
koletta 77,
Konrad200,
Madowa,
magda2105,
marmolada1984,
MichalM,
mohic,
Nektarynka53,
nickelback,
nowa2015,
ObietnicaPoranka,
Olinka,
reniam20,
Sienna,
starr,
tamtamtam,
truskaweczka19,
vinnga,
weronka44,
Wielokropek,
YourShadow,
Zuzia z Warszawy

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Mapa strony - Archiwum | Kontakt
© www.netkobiety.pl 2007-2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54