praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-09-30 07:23:15)

Temat: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Drogie netkobiety,

jako biedna studentka chciałabym sobie troszkę zarobić i ostatnio trafiłam na ofertę, o której napisałam w temacie. Praca polega na tym, że wypełnia się ankiety, przesyła wyniki i dostaje się za to pieniądze. Czy któraś z was brała w czymś takim udział? Bo nie wiem czy to nie oszustwo i czy warto brać w tym udział. Może któraś z was wie coś na ten temat?

zamieszczam linka do strony, gdzie znalazłam tą pracę spam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Witam:)Ja ostatnio też znalazłam taką ofertę w internecie,podałam swoje dane i miałam na meila dostawać ankiety do wypełnienia,jak do tej pory nie dostałam zadnej ankiety.Nawet juz nie pamiętam jaka to była strona,za każda wypełnioną ankietę miałam dostawac wynagrodzenie na konto bankowe chyba w wysokości 20zł wynagrodzenie zależało również jaka była ankieta.Myśle ze to jedno wielkie kłamstwo.

3

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Nie warto bo minie dużo czasu zanim uzbierasz minimalną kwotę do wypłaty. Najczęściej będziesz dostawać ankiety, do których nie pasujesz profilem i dostaniesz za nie 20gr. Mi udało się za punkty( bo tak też można) otrzymać bon do empiku. Ale od tej pory ankiet już nie dostaję z tej strony.

4

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Ja wypełniam ankiety na pewnej sprawdzonej stronie i zbieram sobie punkty które wymieniam na karty do telefonu lub inne rzeczy.Wpisz sobie w google hasło płatne ankiety i wyjdzie Ci strona z ankietami i opinienie o nich.Warto zajrzec i przekonac sie gdzie warto wypełniac a gdzie nie

5

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

hej:)
ja też szukam jakiegos zajecia przez internet .. nie wiem gdzie szukac czy możecie mi jakos pomóc?
byłabym bardzo wdzieczna:)

6

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?
SweetHarmony napisał/a:

Ja wypełniam ankiety na pewnej sprawdzonej stronie i zbieram sobie punkty które wymieniam na karty do telefonu lub inne rzeczy.Wpisz sobie w google hasło płatne ankiety i wyjdzie Ci strona z ankietami i opinienie o nich.Warto zajrzec i przekonac sie gdzie warto wypełniac a gdzie nie

a co to za sprawdzona strona?
może nam polecisz?

7 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-11-24 16:01:21)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

8 lat pracuje przez internet bo mieszkam w "czarnej dziurze na końcu wszechświata", a żadnej ankiety nie wypełniłem bo to po prostu ściema lub zerowy dochód albo ew. tyle co faktycznie na kartę do telefonu. SPAM tu sobie zobaczcie może coś znajdziecie wystarczy być dobrym.

8

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Przypominam, że na forum nie wolno zamieszczać żadnych odnośników do innych stron internetowych.

9

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?
Anemonne napisał/a:

Przypominam, że na forum nie wolno zamieszczać żadnych odnośników do innych stron internetowych.

Miej litość. To jak komuś powiedzieć o czymś praktycznym? Jak nie można linka podać normalnie?

10

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

napisz po prostu jakie hasło wpisać w google

11

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

czy któraś z Was może podać namiar na sprawdzone ankiety, na których naprawde da się coś zarobić? pozdrawiam smile

12

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Bardzo chcę zacząć pracę, ponieważ jestem matką która sama wychowuje córkę.

13

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

A ja polecam to;20dollars2surf

14

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Praca przy wypełnianiu ankiet to jedna wielka lipa, ostatnio moja córka też dała się na to nabrać. Ni nie zarobiła, nie dostała żadnego zlecenia a udostępniła za darmo swoje dane osobowe.
Lepiej już włożyć pieniądze na ekonto bankowe i zarabiać po groszu dziennie niż wierzyć w bajki o tego typu pracy.

15

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

witajcie, jeśli ktoś chciałby zarabiać przez internet proszę pisać na email (jest podany na profilu) ponieważ nie chcę SPAMOWAĆ, bo i tak zostanie to usunięte...

praca polega na wypełnianiu ankiet za to możemy mieć bony zakupowe itp.
Już na start dostajemy 25 pkt.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt marzenabaniak@o2.pl

16

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Mi to nie wypaliło, za to udało mi się całkiem łądnie zarobić (robię to cały czas) na tak zwanym copywritingu -polecam smile

17

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Znam stronę, gdzie można zarobić ponad 200 zł miesięcznie na ankietach. Adres podam na email.

18

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Jeżeli masz chwilę w ciagu dnia dla siebie to też mogę podać prosty sposób dorobienia, ja dopiero zaczynam ale mam nadziję że coś z tego wyjdzie. Praca raczej prosta i przyjemna.

19

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Witam,

ja również zarejestrowałam się n tego typu stronach, ale dochodu nie ma z tego żadnego, bo trzeba kłamać jak z nut by tzw. "system" przyjął twoją ankietę. W 99% po podaniu podstawoych danych wyświetla się komunikat, że nie spełniasz wymogłow. Tak na pradę chodzi zapene o to, by zannaczyć konkretne odpowiedzi, a to pewnie udaje się nielicznym... sad

20 Ostatnio edytowany przez november (2012-08-21 12:15:12)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Moim zdaniem wypełnianie ankiet to mało dochodowe zajęcie - to po pierwsze, a po drugie, żeby mieć z tego konkretny dochód, to trzeba być trochę... nieuczciwym.
Może się mylę, ale kiedyś sama się natknęłam. Są badania płatne i bezpłatne - to logiczne, że ludzie chętniej wezmą udział w badaniu płatnym. Szkopuł w tym, że to tylko zachęta. Miałam sytuację taką: dziewczyna szukała osób do "płatnego" badania. Zgłosiłam się - stwierdziłam "co tam, 50 zł za godzinę rozmowy" - więc napisałam. W odpowiedzi dziewczyna napisała, że ok, tylko zada 3 pytania, aby doprecyzować, w której grupie badawczej będę (czy cośtam). Odpowiedziałam i... ona więcej nie napisała. Ot, właśnie to było to badanie, ta ankieta.
Dałam się nabrać. W sumie nic nie straciłam, ale myślę, że sama nie chciałabym robić ankiet przez internet...
Podpinam się pod marię89 - polecam copywriting:) Umożliwia nie tylko dorobienie, ale może być - po wdrożeniu się w pisanie tekstów - zaczynem jakiejś własnej działalności, a może nawet sposobem na życie.

21

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Ja polecam klikanie reklam. Można zarobić parę złotych poświęcając kilka minut dziennie. Może nie są to kokosy ale przynajmniej napewno wypłacają kasę Prześle linki wszystkim chętnym na mail.

Można zarejestrować się na wszystkie portale jednocześnie. Polecam

22

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

JEżeli chodzi o ankiety, to w necie jest tego naprawdę sporo. Warto poszperać, a na pewno znajdziecie jakąś.

23 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-12 12:10:16)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Przykładem takiej firmy niech będzie spam

24

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

nie warto pchać się w taką pracę.

25

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

moim zdaniem wypelnianie ankiet to jedna wielka bzdura moze gdzies jest pare ofert wartych uwagi ale wiekszosc to jest tylko po to aby firma miala twoje dane do meilingu pozniej taka baze danych sprzedaje firma a taki zarejestrowany dostaje pozniej na email gore beznadziejnych reklam do usuwania:)

26

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?
diamencik napisał/a:

moim zdaniem wypelnianie ankiet to jedna wielka bzdura moze gdzies jest pare ofert wartych uwagi ale wiekszosc to jest tylko po to aby firma miala twoje dane do meilingu pozniej taka baze danych sprzedaje firma a taki zarejestrowany dostaje pozniej na email gore beznadziejnych reklam do usuwania:)

To nie prawda, nie zgadzam się ponieważ od ponad dwóch lat wypełniam ankiety. Jest tylko mały szkopuł każda z was która myśli że na tym dorobi niech zapomni, ponieważ tak system jest obliczony żeby każdy ankieter nie dostawał więcej niż kilkanaście ankiet rocznie. Mnie udało się w rok nazbierać 50 zł które wymieniłam na bon do SMYKA.

ANKIETY TO HOBBY A NIE ŹRÓDŁO UTRZYMANIA !!!

27 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-21 14:05:08)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Hehe... zarobicie na pewno w ten sposób miliony ;-) Owszem, przez internet można zarabiać, ale nie na takich banałach. Moja metoda zarabiania jest bardzo prosta - polecam programy partnerskie. Przez miesiąc znalazłam 4 klientów na pożyczki z spam - dostałam 2% ich wartości. I tak można zarabiać, bo na ankietach - niekoniecznie.

28

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

i tego spróbuję. Wczoraj zarejestrowałam się. Pytano tam o różne rzeczy - przy rejestracji, o pesel na przykład... Można było nie podawać, więc nie podałam, wydaje mi się to niebezpieczne..

29

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

ja też mam pracę polegającą na wypełnianiu ankiet, jak coś to mail wink

30

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Praca przez internet

od razu zaznaczam,że nie proponuję państwu klikania w reklamy
i wypełnianie ankiet, ponieważ na pewno na tym się nie dorobicie nawet kieszonkowego.

Zapraszam tylko osoby które poważnie myślą o zarabianiu.

Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt.

Pozdrawiam Serdecznie

31

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

ma ktos jakas prace przez internet tak zeby sobie troche dorobic?

32

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Z ankiet raczej ciężko wyżyć, to tak samo jak klikanie w reklamy, programy partnerskie też nie lepsze. Można sobie dorobić ale nie wyżyć, w dodatku to bardzo żmudna praca..

33 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-07-17 12:39:02)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Nie ma nic za darmo, wiadomo, że nad każdą pracą trzeba posiedzieć, poświęcić jej czas i siły, toż to w końcu nazywa się pracą nie bez powodu :] Po za tym cierpliwość jest wskazana wszędzie tak i przy zarabianiu, nie możemy mieć postawy roszczeniowej i wymagać nagle 50 000000 złotych wink Ja osobiście zarabiam na programie partnerskim z firmy spam gdzie trzeba polecać ludzi którzy chcąc ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, a jak wiemy emigracja u nas jest ogromna więc i klientela dla nas do polecania jest duża;] w zeszłym miesiącu dostałam wypłatę z programu 850 złotych smile

34

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Na pewno nie jest to sposób na zarobienie dużych pieniędzy, ale za to dobra opcja, żeby sobie dorobić. Na samym wypełnianiu ankiet ciężko się zarabia, ale możecie znaleźć w internecie strony, które opierają się nie tylko na ankietach, ale też innych zadaniach: np. pisaniu komentarzy, czy tworzeniu baz danych. Na specjalnej platformie zleceń dla uczniów i studentów, której nazwy tutaj nie mogę raczej podać, za wykonywanie różnych zadań, które sobie mozna wybrać samemu (czyli nie czeka się, aż coś w końcu prześlą na maila), otrzymuje się punkty. Za każde 5000 punktów przelewają 50 zł. Oczywiście zajmuje to trochę czasu, ale na pewno nie ma problemów z wypłacalnością, jak w przypadku niektórych stron.

35

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Już przestanie tak z tymi ściemami i atakami na ankiety wink śmieszne jest nazywanie tego pracą, to po prostu sposób na to żeby przyrobić sobie niezobowiązujące 50 złotych.
Ja wypełniam ankiety od jakichś 3-4 lat, czasem coś dostaję, czasem nie, a jak mam chwilę wolną to sobie przy kawce coś tam poklikam. "Zarobiłam" przez ten czas niewiele - 2 razy dostałam przelew na konto w wysokości 32 złotych, 3 razy wymieniłam punkty na bon do sklepu internetowego za 50 złotych, raz wybrałam sobie suszarkę, raz blender, komplet ręczników, słuchawki, dzbanuszek do kawy i takie tam małe kawowe drobnostki, kiedyś tam doładowali mi konto ze dwa razy, teraz został mi do uzbierania 1 złoty na jednej stronie, chyba 20 punktów na innej, i kilka na jeszcze jednej. Zwykle jednak jest tak, że jak już brakuje ostatnich kilku punktów to długo długo nie ma żadnej ankiety smile Wypełniam ankiety z czterech różnych stron. Nie piszę tego żeby się chwalić, bo nie ma czym big_smile ale żeby powiedzieć, że coś tam da się z tego wyciągnąć - ja zwykle punkty wymieniam na rzeczy, na które szkoda mi wydać kasę smile. Kluczem do sukcesu jest też wpisanie sobie wielu obszarów zainteresowań w profilach i nauczenie się jak te ankiety wypełniać - bo często zdarza się, że poszukują jednak osób o innym profilu, albo zadają podchwytliwe pytania na tych, którzy bezmyślnie klikają w co popadnie. Zauważyłam też, że im częściej wypełniam, tym częściej przychodzą. Moja mama też sobie czasem kliknie i uzbierała sobie na bon za 100 złotych.

36

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

jak ktos chce sobie cos dorobic od czasu do czasu to moge podac linka do pewnej strony. moja siostra w tamtym miesiacu wyplacila 2 razy 50 zl. wiec i ja postanowilam sprobowac. zbiera sie punktry za czytanie e-maili, granie w gry i polecanie znajomym.
jak ktos chetny to napiszcie na maila to podam stronke bo tu na forum nie mozna wink

37 Ostatnio edytowany przez BlackDarkLady (2015-01-12 17:46:49)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Susane napisała:
Znam stronę, gdzie można zarobić ponad 200 zł miesięcznie na ankietach. Adres podam na email.

Hej, niestety nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości, ponieważ masz zablokowaną tę opcję. Jeśli jeszcze tu zaglądasz, proszę napisz na mojego maila szczegóły tej strony - blackdarklady@gmail.com. Dobre i 200zł, jak się nie ma nic.

Znalazłam netankiety.pl, czy ktoś już może rejestrował się na tej stronie, warto?

38

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

jeśli chodzi o ankiety to polecam adf.ly/zMo6y wypłata 20 euro w krótkim czasie, wystarczy dostać się do ok 10 ankiet i gotowe smile

39

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Dziewczyny,

ankiety ankietami ale jeśli chcecie zarobić i zarabiać pasywnie przez dłuższy okres, mam fajna propozycje... Ja siedze w domu, jestem na macierzynskim ale kasa potrzebna więc szukałam, czytałam i znalazłam całkiem dochodową "pracę" jesli tak mozna to nazwać... przez internet. A co najpiękniejsze, zarobki zależą od Twojej kreatywności i chęci... Daj znać na maila, jeśli Cie to interesuje, z przyjemnością opiszę o co chodzi.

40

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

200 zł miesięcznie to mit, jak jest dobry serwis to można wyciągnąć 40 - 50 zł , np. superankiety.pl , najlepiej zarejestrować się w kilku serwisach na raz i wypełniać ankiety z różnych serwisów i korzystając z różnych maili , tu znajdziecie listę ze sprawdzonymi serwisami 4research.pl

41

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Jako stały dochód to raczej nie warto, bo jest to trudne do realizacji ale jako dodatkowy bonus do wynagrodzenia to moim zdaniem jak najbardziej warto spróbować. Zawsze coś może "wpaść".

42

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

widzę, że usunięto mojego poprzedniego posta, a myślałam, że ktoś mi doradzi jakąś nową stronę hmm

43

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Ja zalogowałam się na portalu badania opinii i wypełniam ankiety przez internet z tym, że to nie jest, jak już wcześniej wspomniałyście, stałe źródło dochodu, a jedynie dodatek do pensji. Z drugiej strony, ankiety nie są długie, więc kilka minut można poświęcić na wypełnianie ich praktycznie z każdego miejsca z dostępem do internetu. Link do strony, z której sama korzystam i jestem zadowolona mogę podesłać przez prywatną wiadomość, bo ostatnio jak go zamieściłam w poście to został usunięty... Może któraś z Was też korzysta z tej samej strony i może podzielić się spostrzeżeniami, albo polecić inną?

44

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Praca dla Kobiet przez Internet!

Jeżeli tak samo jak ja, jesteś Kobietą pracującą/Mamą na zasiłku macierzyńskim i chciałabyś pracować przez Internet w domu lub niekoniecznie chciałabyś wracać do pracy na etacie po roku czasu, to mam dla Ciebie sprawdzoną formę zarabiania pieniędzy.

Praca przy pomocy laptopa w domu.

Nie są to żadne klikania w reklamy i inne cuda.

Mam dwie możliwości, które przy Twoim zaangażowaniu za kilka tygodni sprawią, ze będziesz mogła pracować w domu.

Wszystkie informację wyślę Tobie na meila.
Skontaktuj się proszę ze mną, wysyłając mi wiadomość na skrzynkę, że jesteś zainteresowana.
(adres meila w profilu)

Pozdrawiam Cię serdecznie!
Sylwia

45

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Jeżeli chcesz zarabiać przez wypełnianie ankiet to polecam pracawsieci.net/myiyo-sposob-dodatkowy-zarobek-dla-kazdego/ . Myiyo jest całkowicie bezpieczne i legalne więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Na tym blogu znajdziesz szczegółową instrukcję jak postępować, żeby zacząć zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze, poświęcając chociaż 15 minut dziennie.

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Ja ankietami zajęłam się kilka lat temu jeszcze w czasach studenckich. Teraz normalnie na etat pracuję, ale i tak je wypełniam bo po prostu łatwo można dorobić. Teraz wypełniam głównie na Epanel.pl bo płacą na konto i dla mnie jest to dużo wygodniejsze.

47

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

spam kojarzę, bo w zeszłym roku na macierzyńskim właśnie sobie w wolnych chwilach zarabiałam na tej stronce. Raz na jakiś czas parę ankiet nadal robię, bo w sumie to dla mnie nawet przyjemne, a kasa zawsze się przyda.

48

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Dorabianie na ankietach czy klikaniu w reklamy nie jest ani złe ani zbytnio czasochłonne. Osobiście na dwóch stronach zarobiłam kilkanaście złotych, idealne do łatania dziur budżetowych smile
W większości takim stronom jednak nie ufam, dlatego dokładnie je przejrzałam przed rejestracją i nie zawiodłam się.

49

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Osobiście preferuję programy partnerskie, dobre pieniądze i renomowane firmy.

50

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Witam drogie panie niektóre osoby próbują ankiet mały dochodowy interes ale zawsze coś. Ja proponuję firmę da trochę większe pieniądze.firma ta działa już od 8 lat jest wypłacalna I daję dobry zarobek szukałem dużo żeby pracować w internecie czasami  raz lepiej raz gorzej  parę miesięcy temu ktoś zaproponował mi  właśnie pracę w tej firmie nie trzeba klikać nie trzeba nic robić pieniądze można powiedzieć same rosną wiem ile macie obowiązków w codziennym życiu trzeba ugotować obiad trzeba posprzątać mieszkanie zabawy z dziećmi. Dlatego proponuję  moją firmę?
uwiedzie mi naprawdę można zarobić ja włożyłem 50$ i codziennie rośnie mi pieniądze nie mogę dodawać proszę prywat nie

51

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?
sara.gersa napisał/a:

spam kojarzę, bo w zeszłym roku na macierzyńskim właśnie sobie w wolnych chwilach zarabiałam na tej stronce. Raz na jakiś czas parę ankiet nadal robię, bo w sumie to dla mnie nawet przyjemne, a kasa zawsze się przyda.

Ja polecam jeszcze badanie opinii (to hasło trzeba wklepać w Google). I zgadzam się, że to fajne, nieinwazyjne, nie wymagające podawania danych innych niż login  i hasło przy rejestracji. Tylko do tego warto dodać coś jeszcze, najlepiej pisanie krótkich tekstów reklamowych (agencje pozycjonerskie ciągle kogoś poszukują). A ankiety jako dodatek,

52

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Fajne są też badania rynku, można porozmawiać o tym co Cie interesuje i przy okazji zarobić.  Fajne to jest dla mam bo mogą wyjść z domu na chwilę do innych ludzi.

53 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-14 10:37:57)

Odp: praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Witam spróbujcie tutaj
od dłuższego czasu zarabiam tu
wklejanie linków na forum jest zabronione - zgodnie z pkt. nr 11 naszego regulaminu
póki co wszystko ok,wypłaty codzienne

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca przez internet, zarabianie poprzez wypełnianie ankiet - WARTO?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024